Stylowo i wygodnie w centrum Gdyni

10 Lip

Poduszki, fotele, hamaki i huśtawki – w tym tygodniu Plac Kaszubski w Gdyni zamienił się w 3miejskie centrum designu. W ramach festiwalu Gdynia Design Days przy ulicy Świętojańskiej stanął kulturalny i rozrywkowy hot spot dla mieszkańców i turystów. 

Terminal Designu to projekt, w ramach którego przez cały tydzień od 10.00 do 20.00 Plac Kaszubski zamienia się w kulturalny i rozrywkowy hot spot wszystkich, którzy odwiedzają Gdynię. Każdy znajdzie coś dla siebie – najmłodsi mogą skorzystać ze specjalnej strefy 5+, w której mają możliwość budowania najróżniejszych instalacji, starsi mogą przejrzeć ofertę księgarni, podziwiać designerskie meble czy odpocząć na jednym z leżaków.

Co istotne, Terminal Designu to tylko jeden z wielu niecodziennych projektów organizowanych w ramach Gdynia Design Days. W festiwalowym programie znajdziemy również takie atrakcje jak wernisaże, premiery prototypów, wręczenie nagród dla autorów najlepszych dyplomów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, wystawy, warsztaty, wykłady, spacery oraz spotkania projektantów z mieszkańcami Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

belka-galeria2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.