Strefa kibica – mecze, turnieje i… kino!

22 Cze

Podczas meczu Polska – Senegal strefa kibica na Targu Węglowym pękała w szwach. Blisko 5 tysięcy osób przyszło dopingować Biało-Czerwonych, którzy niestety ulegli drużynie z Afryki. Ale sportowe emocje to nie wszystko – niebawem w strefie będzie można oglądać filmy!

Najbliższe dni zapowiadają się arcyciekawie. Już w niedzielę 24 czerwca, od godz. 18.00 zapraszamy do strefy na pojedynek piłkarski Polska – Kolumbia (start meczu o 20.00) – informują organizatorzy.

I dodają: – Wcześniej, 22 i 23 czerwca zapraszamy na Kino Letnie w Strefie Kibica. Wszystkie projekcje będą się rozpoczynały o 18.00 i kończyły ok. 22.00. I tak, w piątek 22 czerwca, na naszym wielkim ekranie, pokażemy filmy: „Munio. Strażnik księżyca”, a następnie „Zwyczajna dziewczyna”. Dzień później zapraszamy na filmy: „Królestwo” oraz „Ja, Daniel Blake”.

Na ostatnie filmy przyjdzie nam nieco poczekać, gdyż ich projekcję zaplanowano na piątek 6 lipca. Będą to: „Kedi – sekretne życie kotów”, a następnie „Do zakochania jeden krok”.

Dla wygody widzów ustawione zostaną leżaki, dzięki którym oglądanie filmów będzie jeszcze przyjemniejsze. A dzięki strefie gastronomicznej, będzie także pysznie!

Fot.tyt.: gdansk.pl/Dominik Paszliński.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.