Street Food&Art Festival (KONKURS)

6 Sie

Blisko 50 przedstawicieli street foodu w Polce oraz niesamowity klimat stworzony przez twórców sztuki ulicznej. Wszystko to i dużo więcej już 1 i 2 września na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Zapraszamy na pyszne zakończenie lata i jednocześnie jeden z największych zlotów food trucków na Pomorzu! Na naszych Czytelników będą czekać bony do food trucków, każdy z nich na jedno, dowolnie wybrane danie. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Street Food&Art Festival to projekt stworzony przez organizatorów Festiwalu Smaków Food Trucków, jednego z największych zlotów food truckowych w Polsce. Sztuka uliczna i kulinarna mają ze sobą wiele wspólnego. Do obu potrzeba serca, ducha oraz wielu umiejętności. W festiwalu udział weźmie 50 staranie wyselekcjonowanych przedstawicieli ulicznej sztuki kulinarnej. Będą gotować przy akompaniamencie autorów ulicznej twórczości.

Na gości czekać będzie wiele atrakcji, w tym pokazy iluzjonistyczne, taneczne, cyrkowe, muzyczne oraz inne z szeroko pojętej dziedziny sztuki ulicznej. Czekają niezapomniane wrażenia na wieczornym pokazie fireshow, a na wielkiej ścianie powstanie festiwalowe graffiti wykonane przez znanego grafficiarza. To festiwal pełen wrażeń, emocji, zapachów, smaków i kolorów.

A to nie wszystko. Organizatorzy przygotowali wiele stref aktywności dodatkowych, w tym:
– strefa baniek mydlanych;
– strefa gier planszowych;
– gry terenowe;
– strefa dla dzieci z animatorem;
– strefa książki;
– strefa chilloutu, muzyka, dj;
– elektroniczny paintball;
– kino 7D i wiele więcej!

Nie zabraknie również licznych zawodów i konkursów z nagrodami.

Organizatorzy zaprosili blisko 50 food trucków z całej Polski, które zabiorą gości w kulinarną podróż dookoła świata. Pojawią się specjalności kuchni azjatyckiej, francuskiej, meksykańskiej, bałkańskiej, węgierskiej, greckiej, holenderskiej, amerykańskiej, hiszpańskiej i wiele więcej. Food trucki zostały dobrane pod kątem różnorodności i jakości oferowanych dań. Wśród bogatej oferty kulinarnej, pojawią się mobilne restauracje, które odwiedzą Gdańsk po raz pierwszy.

Nie możecie tego przegapić! Dwa dni przepełnione niezwykłym klimatem street foodu i sztuki ulicznej. Jednocześnie jeden z największych zlotów food trucków na Pomorzu.

Kiedy? 1–2 września, w godzinach: sobota 12:00–22:00, niedziela 12:00–20:00
Gdzie? Plac Zebrań Ludowych
Wstęp: bezpłatny!

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj bon do food trucka.

            Kiedy po raz pierwszy w Nowym Jorku zabroniono ulicznej sprzedaży potraw gotowych 
                                                                               do spożycia?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku 30 sierpnia do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – FOOD TRUCK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 sierpnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bony do food trucków.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.