Stand-up BEZ CENZURY w sopockim Pick&Roll’u (KONKURS)

10 Sie

Stand-up Bez Cenzury to wspólny projekt trójki dobrych kumpli, czyli Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego. Od listopada 2010 roku występują razem w klubach całego kraju, tworząc rasowe wieczory stand-up. Program pt. „jeszcze to” zaprezentują przed sopocką publicznością w sobotę (15.08) o godzinie 20.00. Mamy dla Was bilety! 

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. Również w Polsce zyskuje coraz większą popularność i rozpoznawalnosć. Zasada stand-up’u jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. Do grupy najlepszych przedstawicieli polskiej sceny stand-up’u z pewnością należy trójka komików projektu Bez Cenzury, czyli Abelard Giza, Katarzyna Piasecka i Kacper Ruciński.

Każde stand-up comedy jest inne, każde porusza różne tematy na swój sposób, ale łączy je jedno – forma. Na scenie są sobą i opowiadają o tym, co ich dotyczy, denerwuje, cieszy. Nie potrzebują do tego rekwizytów. Wystarczy poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością.

Stand-up Bez Cenzury w programie „jeszcze to” wystąpi przed sopocką publicznością w sobotę (15 sierpnia) o godzinie 20.00 na scenie tarasów należących do sopockiego klubu Pick&Roll (ul. Zamkowa Góra 3-5).

Bilety w cenie 40, 60 i 80 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej i przed wejściem do klubu, w dniu wydarzenia. 

standup1

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i zobacz Stand-up Bez Cenzury na żywo!

W jaką rolę wcielił się Kacper Ruciński w filmie wyreżyserowanym przez Abelarda Gizę?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (13 sierpnia) do godziny 12.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT STAND-UP BEZ CENZURY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 sierpnia, do godziny 12.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.