Sportowy Dzień Dziecka w EXPERYMENCIE (KONKURS)

29 Maj

Spotkania ze sportowcami, strefy treningu, warsztaty rodzinne – Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza na sportowe obchody Dnia Dziecka (1-3 czerwca). Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są potrójne wejściówki na stałą wystawę w CN Experyment!

Co roku, obchody Dnia Dziecka w Centrum Nauki EXPERYMENT są wyjątkowe. Tym razem wystawę zapełnią sportowo-naukowe emocjejakich jeszcze w EXPERYMENCIE nie było! Na gości, którzy w długi, czerwcowy weekend odwiedzą Centrum czekają liczne atrakcje m.in. spotkania z trójmiejskimi sportowcami, strefy treningu, w których będzie można spróbować swoich sił w rugby, judo czy parkourze oraz warsztaty rodzinne z udziałem m.in. psychologa sportu.

Spotkaj się ze sportowcami i zdobądź autografy
Od piątku do niedzieli na scenie w EXPERYMENCIE będą prezentować się sportowcy z trójmiejskich drużyn:Rugby Club Arka Gdynia, UKS Grizzly Judo Gdańsk, Szkoły Sztuk Walki Bushido i parkourowcy z Klubu Sportowego Movement. To będzie świetna okazja, aby nie tylko zdobyć autografy swoich ulubionych zawodników, ale również zobaczyć fragment ich treningu.

Ćwiczeniom wykonywanym przez sportowców będzie towarzyszył komentarz na żywo naszego edukatora – fizyka, dzięki czemu nasi goście przekonają się, ile jest fizyki w sporcie – mówi Alicja Harackiewicz z Centrum Nauki EXPERYMENT.

Trenuj razem z nami
Pod okiem profesjonalnych zawodników, w specjalnie przygotowanych do tego strefach, goście będą mogli przejść krótki trening rugby, judo i parkouru. Chętnych do spróbowania swoich sił EXPERYMENT zachęca, aby zabrali ze sobą wygodny strój, sportowe buty i… dużo energii.

Porozmawiaj z psychologiem sportu
W ramach Dnia Dziecka EXPERYMENT zaprasza również na warsztaty dla całych rodzin.

Zaprosiliśmy do współpracy psychologa sportu z doświadczeniem w pracy z dziećmi. W trakcie spotkania z Aleksandrą Zienowicz-Wielebską nasi gości usłyszą o fascynujących historiach mistrzów sportu i trudnej drodze, jaką przebyli na szczyt – mówi Alicja Harackiewicz.
Poza warsztatami prowadzonymi przez psycholog sportu, w EXPERYMENCIE odbędą się również zajęcia prowadzone przez edukatorów Centrum poświęcone dietetyce i fizyce w sporcie. Goście dowiedzą się m.in. co składa się na dietę sportowców i ile czasu trzeba biegać, aby spalić jednego pączka oraz jak prawa fizyki są wykorzystywane do konstruowania sprzętu sportowego.

Na wszystkie atrakcje w ramach Dnia Dziecka EXPERYMENT zaprasza do 12.00 do 16.00. Wstęp w cenie biletu na wystawę. Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.experyment.gdynia.pl.

Partner wydarzenia: Gdyńskie Centrum Sportu.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj potrójne zaproszenie na stałą wystawę organizowaną w CN Experyment!

                      Kiedy i przez kogo został ustanowiony Międzynarodowy Dzień Dziecka?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (1 czerwca) do godziny 9.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – EXPERYMENT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są potrójne wejściówki na stałą wystawę w CN Experyment, do wykorzystania do końca roku.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 1 czerwca, do godziny 9.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są potrójne zaproszenia do CN Experyment na stałą wystawę, do wykorzystania do końca roku 2018.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fot.tyt.: CN Experyment/Tomek Kamiński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.