„Śpiąca królewna” Piotra Czajkowskiego w Multikinie (KONKURS)

8 Cze

„Śpiąca królewna” Piotra Czajkowskiego zaprezentowana zostanie już 11 czerwca w 17 kinach sieci Multikino w Polsce. Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia retransmisji nagrania zrealizowanego w 2013 roku w Opera de Paris. Choreografię do spektaklu ułożył Rudolf Nuriejew. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do Multikina w Gdańsku!  

„Śpiąca królewna” Piotra Czajkowskiego to muzyczna baśń dla dzieci i dorosłych, według bajki francuskiego baśniopisarza epoki baroku – Charlesa Perraulta. Ta niezwykła opowieść traktuje o pięknej królewnie, która na skutek okrutnej przepowiedni Wróżki Ognia, zapadła w stuletni sen. Wróżka Wody złagodziła zły czar, obiecując, że po stu latach zjawi się młodzieniec z królewskiego rodu, który przywróci Królewnę do życia.

Widowisko zachwyca grą aktorską, ciekawymi i barwnymi kostiumami oraz wspaniale dobraną muzyką, graną i śpiewaną na żywo. Inteligentny dowcip i gra z konwencją usatysfakcjonuje zarówno młodszą jak i starszą część widowni.

Produkcja:

Muzyka – Piotr Czajkowski

Choreografia – Rudolf Nuriejew, Marius Petipa

Scenografia – Enzio Frigerio

Kostiumy – Franca Squarciapino

Oświetlenie – Vinicio Cheli

Opera i Chór – Opera de Paris

Dyrygent – Faycal Karoui

Obsada: Étoiles, Premiers danseurs and Corps de ballet

Nagranie zrealizowano w Opera de Paris w 2013 roku. Czas trwania: ok. 195 minut (opera: ok 180 min. + ok 5 min. materiałów autopromocyjnych Multikino + przerwa 15 min.).

11 czerwca o godzinie 18.00 balet zaprezentowany zostanie w następujących kinach sieci: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 40 zł – bilet normalny, 35 zł – bilet ulgowy (dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz Seniorów), 30 zł – bilet grupowy (dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób, 35 zł – ulgowy (z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego).

Bilety grupowe dla grup powyżej 15 osób do nabycia u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (telefony kom. pon – pt, 9-17): 

Multikino Gdańsk, al. Zwycięstwa 14; tel.: 58 765 93 24, tel. kom.: +48 502 555 736

Multikino Gdynia, ul. Waszyngtona 21, tel.: 58 765 96 24, tel. kom.: +48 513 111 858

Multikino Sopot, ul. Boh. Monte Cassino 63, tel.: 58 765 94 24, tel. Kom.: +48 513 111 984

spiacakrolewna-mutlikino2015

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz baletu na wielkim ekranie!

Jak nazywał się młodszy brat Piotra Czajkowskiego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (10 czerwca) do godziny 11:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ŚPIĄCA KRÓLEWNA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 10 czerwca, do godziny 11:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.