Spektakl „Kiedy kota nie ma…” Teatru Capitol w Gdańsku (KONKURS)

29 Wrz

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety na spektakl! 

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Trójmiejscy widzowie mają okazję zobaczyć spektakl „Kiedy kota nie ma…” już 14 października o godzinie 17:00 i 20:15 na scenie teatralnej NOT (Gdańsk, ul. Rajska 6).  Bilety do nabycia za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 75 i 95 zł.

OBSADA: Viola Arlak, Cynthia Kaszyńska, Jacek Lenartowicz, Piotr Zelt, Zofia Zborowska, Marta Wierzbicka

REŻYSERIA: Andrzej Rozhin

SCENOGRAFIA I KOSTIUMY: Joanna Pielat-Rusinkiewicz

PRZEKŁAD: Klaudyna Rozhin

OPRACOWANIE MUZYCZNE: Agnieszka Putkiewicz

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i zobacz spektakl „Kiedy kota nie ma…” na żywo!

Gdzie mieści się siedziba Teatru Capitol?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (9 października) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KIEDY KOTA NIE MA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 października, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem nagrody jest Impresariat 34art.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.