Spacer po Parku Grodowym w Sopocie

30 Mar

Dobiegają końca prace nad planem zagospodarowania przestrzennego Parku Grodowego w Sopocie. Podczas licznych konsultacji z mieszkańcami, prezydent Jacek Karnowski zapowiedział wspólny spacer po Parku. Podczas spaceru omówione zostaną zmiany, które są planowane i które mają szansę przyczynić się do uspołecznienia tego miejsca i zmiany jego wizerunku: z dzikiego na pożyteczny.

Zbiórka odbędzie się w poniedziałek, 31 marca o godzinie 16.00 przy Sopockim Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej – ul. Młyńska 11.

W spacerze prócz Prezydenta uczestniczyć będą m.in. urzędnicy odpowiedzialni za projektowanie przestrzenne, pracownicy sopockiego MOPS-u oraz przedstawiciele partnerów społecznych, tworzących z gminą projekt Inkubatora, kierownictwo Grodziska. – informuje Anna Dyksińska z Biura Prezydenta Miasta.

Trasa przechadzki obejmuje średniowieczne Grodzisko w Sopocie, teren przyszłego Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej i miejsce gdzie projektowana jest funkcja kulturalno-edukacyjna przy ulicy Goyki 1-3.

Źródło fot. tyt.: https://www.facebook.com/grodziskosopot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.