,,Sopot – Pogoda dla wszystkich”. Wielki konkurs na piosenkę o Sopocie (FOTO, WIDEO)

2 Maj

Portal my3miasto.pl ogłasza wielki konkurs na piosenkę o Sopocie. W konkursie mogą wziąć udział muzycy reprezentujący wszystkie gatunki muzyczne. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń.

Wierzymy, że powstaną utwory, które zyskają wielką popularność i na długo pozostaną w pamięci słuchaczy oraz przyniosą sławę ich twórcom. Przewidujemy cenne nagrody i bezcenny sukces dla nagrodzonych twórców – zachęca organizator konkursu.

Organizatorem konkursu jest portal internetowy my3miasto.pl
Partnerami konkursu są: Wydział Kultury Urzędu Miasta Sopotu, Ziaja LTD, Polskie Radio Gdańsk, Teatr na Plaży w Sopocie,  Aquapark Sopot.

Regulamin konkursu i pozostałe szczegółowe informacje TUTAJ.

Zapraszamy trójmiejskie firmy do współpracy i fundowania nagród.

Uwaga! Rozpoczęliśmy głosowanie na już nadesłane piosenki. Zachęcamy do słuchania i oddawania Waszych głosów!

Wyłonienie 12 piosenek finałowych nastąpi w dniu 14 września 2015r.

Gala finałowa konkursu odbędzie się 19 września br. na Tarasach Pick&Roll w Sopocie. Wstęp wolny!

                                     >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

11 Replies to “,,Sopot – Pogoda dla wszystkich”. Wielki konkurs na piosenkę o Sopocie (FOTO, WIDEO)

  1. Tak się składa, że byłem i widziałem. Nie było wcale źle. A skoro się „z tad” wprowadzasz, to oby szybciej, bo analfabeci w Sopocie nie są potrzebni. A najpierw się naucz poprawnej pisowni, zamiast oceniać.

  2. Jedna wielka porażka. Frekwencja na finale świadczy o nieudolności organizatorów. Wybór jury żenujący , stare dziadki i przebój Ala lata 70. Bardzo reprezentacyjny utwór. Jeżeli to jest najlepsza piosenka o Sopocie to ja się z tąd wyprowadzam.

  3. jakie głosy internautów? komu się chciało rejestrować na soundcloud ? żeby oddać głos? tylko tym którzy brali udział i ich rodzinom 🙂 i tak wygląda zawsze głosowanie internautów, jeśli nie wybiera jury, nie ma sensu startować w takich konkursach i błagać znajomych i ich znajomych o głosy, bo już same błaganie o klika , jest żenujące a jeszcze prośba o przechodzenie przez mozolny proces rejestracji portalu soundclound, żeby dodać serduszko ? przez to , do finału nie przeszły zawodowe piosenki , które mogły by być świetnym materiałem promocyjnym dla miasta i być wykorzystane nawet w reklamowych spotach.

  4. Dawno mnie nie było, z przyczyn obiektywnych. Ale muszę ocenic fachowo, że widać absolutny postęp! Inni narzekają, marudzą, lub w najlepszym wypadku stoją w miejscu. Świetny pomysł z Konkursem na piosenkę o Sopocie. Że tez nikt wczesniej na to nie wpadł??/ I co najdziwniejsze, te piosenki są GENIALNE ! Tak naprawdę : WSZYSTKIE. Poziom zaskakująco dobry! Mam swojego faworyta, ale nie zdradzę. „Kupię” sobie tę piosenkę i doskonale, zawodowo wykorzystam…Jak ? To już moja słodka tajemnica. W jakimś momencie poproszę portal o kontakt i pomoc. W tym Konkursie własnie rodzi się kilka przebojów! No, no…

  5. Bardzo fajna idea. Pomysł przedni. Zaskoczony jestem poziomem piosenek. Nie jakieś pierdu, pierdu, ale PRAWDZIWE piosenki z dobrymi tekstami i dobra muzyka. Nie przepadam za jazzem, ale piosenka „moje serce jest z Sopotu” jest the best. Dobrey tekst i wakacyjna muza. Jest ok! Moze w końcu i Sopot doczeka sie swojego hymnu? Byłoby super, nie?

  6. Śpiewać umiem, słowa mam w sercu i w głowie. Czy ktoś mi napisze muzykę??????????????????????? Wiem że to byłby przebój nie tylko w Sopocie ale na Polskę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. Kapitalne piosenki ale dla mnie najfajniejsza ” moje serce jest z sopotu”. Pomysł na piosenke boski! Wreszcie cos radosnego po tych smutkach, które serwuje nam polityka:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.