Sopockie powitanie lata z Zucchero (KONKURS)

19 Maj

11 października 2016 roku Zucchero miał wystąpić na warszawskim Torwarze. Niestety z powodu choroby artysty koncert został odwołany. Zucchero nie zapomniał jednak o polskich fanach. 24 czerwca artysta wystąpi w Operze Leśnej w Sopocie. Czy można wyobrazić sobie lepsze rozpoczęcie wakacji? Mamy dla Was zaproszenia na koncert tego charyzmatycznego artysty.

Adelmo Fornaciari – jak naprawdę nazywa się Zucchero – na swoim koncie ma wiele międzynarodowych przebojów, m.in. „Baila (Sexy Thing)”, „Senza una donna”, „Mama”, „Diamante”, „Wonderful World”, „Everytime You Go Away”. Tych hitów oraz utworów z jego najnowszego, wydanego w 2016 roku albumu „Black Cat” nie zabraknie podczas zbliżającej się wizyty włoskiego wokalisty w Polsce.

„Black Cat” to trzynasta płyta w dorobku Zucchero. Przesycona blues-rockową aurą płyta, w której nagraniu gościnny udział wziął Mark Knopfler, gitarzysta słynnej grupy Dire Straits, nawiązuje do atmosfery i spontaniczności bestsellerowego krążka „Oro, Incenso e Birra”. Wydawnictwo promowała w Polsce piosenka „Partigiano Reggiano”, znalazł się na nim także utwór „Streets Of Surrender”, wynik współpracy włoskiego wokalisty z Bono z grupy U2. Jego tekst, inspirowany zamachem terrorystycznym w Paryżu, jest wyrazem hołdu dla tego miasta i jego mieszkańców.

Rozpocznij te wakacje w rytmie przeboju „Baila (Sexy Thing)”! Zobacz Zucchero 24 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie.

Bilety: od 149zł do 289zł
Organizator: Knock Out Productions oraz B90.

Bilety na koncert dostępne na: goo.gl/QhV5Cn.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj pojedyncze zaproszenie na koncert Zucchero.

                                       Z kim w duecie Zucchero nagrał swój przebój „Senza una donna”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (20 czerwca) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ZUCCHERO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 20 czerwca, do godz. 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. NagrodamI w konkursie są pojedyncze zaproszenia na koncert Zucchero w Operze Leśnej.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.