„Słownik Ptaszków Polskich” (KONKURS)

11 Lis

Świetny tekst Jakuba Morawskiego, reżyseria Krzysztofa Materny i prawdziwa plejada artystycznych osobowości – to wszystko czeka widzów na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. 11 grudnia o godz. 20:30 szykuje się prawdziwa kulturalna uczta! „Słownik Ptaszków Polskich” to sztuka o nas samych, o tym, jak ze sobą rozmawiamy i na ile jesteśmy w stanie się ze sobą porozumieć we współczesnym komunikacyjnym chaosie. Wszystko to podane w lekkiej, komediowej oprawie. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia!

Prawdziwym zaskoczeniem będzie z pewnością rola Dody – Doroty Rabczewskiej, która swoim 20-minutowym monologu o nieudanej randce z dresiarzem Sebą kradnie show. Nie brak też innych aktorskich smaczków: Krzysztof Materna jako miłośnik ornitologii, Iwona Bielska jako psycholog Helena de Freud, Janusz Chabior w roli księdza Andrzeja Bapko czy też Olga Bołądź jako Genia. Spektakl to prawdziwy rarytas dla tych, którzy w teatrze chcą się dobrze bawić, ale też są gotowi na zupełnie nowe artystyczne przeżycia.

 Spektakl jest zabawną próbą przedstawienia relacji międzyludzkich na różnych płaszczyznach. Składa się z kilku części o kabaretowym charakterze: spotkanie u psychologa, parodia programu telewizyjnego, brawurowy monolog Dody na temat relacji damsko-męskich oraz spotkanie dysfunkcyjnej rodziny z również dziwnymi znajomymi – rec. portalu Kocham Teatr”

Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.
W rolach głównych: Agnieszka Suchora, Olga Bołądź, Dorota Rabczewska, Robert Rozmus, Dominik Bąk, Janusz Chabior, Iwona Bielska, Krzysztof Materna.

Kiedy? 11 grudnia 2017, godz. 20:30
Teatr Muzyczny w Gdyni, pl. Grunwaldzki 1
Bilety: 85/100/115/135/150 zł
Do nabycia: Biletyna, KupBilecik, eBilet, kasy Teatru Muzycznego w Gdyni
Organizator: Impresariat34art.pl tel: 731 323 364 oraz 881 202 796

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Słownik Ptaszków Polskich”.

                                       Gdzie i kiedy powstał Teatr IMKA i kto był jego założycielem?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (7 grudnia) do godziny 14:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SŁOWNIK PTASZKÓW POLSKICH. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 7 grudnia, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl „Słownik Ptaszków Polskich”.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fot.tyt.: Słownik Ptaszków Polskich/Teatr IMKA.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.