Slipknot – Day Of The Gusano (KONKURS)

1 Wrz

„Day Of The Gusano” to dokument wyprodukowany przez angielską firmę MusicScreen (producenci m.in. Rolling Stones – Havana Moon, KISS – Rocks Vegas). Produkcja pojawi się na ekranach kin na całym świecie tylko jednego dnia – w środę 6 września. W Polsce zobaczyć będzie można dokument tylko w wybranych kinach sieci Multikino. Czekają na Was podwójne zaproszenia!

Reżyserią „Day Of The Gusano” zajął się sam Shawn Crahan, znany ze Slipknot jako Clown, który do tej pory odpowiadał za reżyserię większości teledysków zespołu. Nagrania wykorzystane do produkcji materiału pochodzą z grudnia 2015 roku, kiedy to zespół miał okazję po raz pierwszy w swojej historii zagrać koncert w Meksyku w ramach festiwalu – Knotfest Mexico City. Podczas trwającego 90 minut materiału zobaczymy również nigdzie nie pokazywane wcześniej wywiady z członkami zespołu. 6 września będzie jedyną okazją aby zobaczyć „Day Of The Gusano” na wielkim ekranie. Wersja oryginalna, bez napisów. Czas trwania: 90 min.

„Slipknot – Day of The Gusano” będzie można zobaczyć 6 września 2017 roku
o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Jaworzno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny biletów:
• Warszawa: 28 zł
• Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin Wrocław: 26 zł
• Pozostałe kina: 24 zł

Bilety na „Slipknot – Day of The Gusano” już w sprzedaży. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do Multikina.

                                                           Co jest cechą charakterystyczną grupy Slipknot?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (5 września) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SLIPKNOT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 5 września, do godz.10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do wyznaczonych przez sponsora, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.