Skaldowie, Urszula i Perfect. Zagrają specjalnie dla gdańszczan

17 Mar

Kto nie zna takich przebojów jak „Konik na biegunach” Urszuli, „Chciałbym być sobą” zespołu Perfect czy „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” Skaldów? Te i wiele innych hitów będzie można usłyszeć podczas wyjątkowego koncertu „Od bigbitu do rocka” organizowanego specjalnie dla gdańszczan, który odbędzie się 22 kwietnia o godz. 18.00 w Ergo Arenie.

Skaldowie to ikona polskiego bigbitu (big beatu – używane w krajach socjalistycznych pół wieku temu określenie rock and rolla), którzy na muzycznej scenie istnieją niemal tak długo, jak Rolling Stones. Urszula to jedna z najbardziej lubianych i cenionych polskich wokalistek rockowych (współpracowała m.in. z Budką Suflera). Perfect to jeden z najbardziej znanych i popularnych polskich zespołów rockowych, którego piosenka „Autobiografia” stała się pokoleniowym manifestem.

W dniu 22 kwietnia w Ergo Arenie wymienieni wykonawcy zagrają i zaśpiewają swoje największe przeboje.

Między występami na widzów czekać będzie muzyczna niespodzianka. Za konsoletą pojawi się Norbi, który na żywo będzie miksował zagraniczne hity specjalnie wybrane na tę okazję przez Hirka Wronę. Zaśpiewa także Marie Napieralska, na co dzień związana z Teatrem Studio Buffo. Całość poprowadzi znana dziennikarka muzyczna Maria Szabłowska.

Bilety na koncert w cenie 10 zł można kupić na Ticketpro.pl, w kasach Ergo Areny, sklepach Empik, Media Markt i Saturn.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.