„W sieci relacji”. Nowe spotkania w Pracodawcach Pomorza (PATRONAT)

20 Lut

23 lutego o godzinie 8.30 odbędzie się pierwsze spotkanie z nowego cyklu spotkań networkingowych „W sieci relacji” w Pracodawcach Pomorza. Czym nowym zaskoczą nas organizatorzy?

Przez ostatnie 2 lata zdążyliśmy się już przyzwyczaić do comiesięcznych spotkań networkingowych organizowanych przez Justynę Wojtaszczyk i Ireneusza Osińskiego w największej organizacji zrzeszającej pomorskich pracodawców. Od lutego rusza nowy projekt, za którym stoją Justyna Wojtaszczyk i Wojciech Giżowski.

Zmieniliśmy formułę naszych spotkań. Chcemy aby były bardziej dynamiczne i w znacznie większym aspekcie angażowały i inspirowały uczestników spotkań „W sieci relacji” – mówi pomysłodawczyni i współprowadząca spotkania Justyna Wojtaszczyk – właścicielka agencji marketingowej KeyK Project Marketing&Media. – Chcielibyśmy, aby uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania swoich firm w dwóch 5 minutowych wystąpieniach „Co moja firma może zrobić dla Ciebie”. Spotkania będziemy organizować co 2 miesiące, więc minimum 10 firm będzie miało możliwość krótkiego powiedzenia o sobie i o tym, jak wspierają swoich klientów czy partnerów biznesowych – dodaje Justyna Wojtaszczyk.

Pracując od 4 miesięcy nad nową formułą spotkań doszliśmy do wniosku, że dla przedsiębiorców bardzo ważne są nie opowieści o firmie, a żywe przykłady problemów i ich rozwiązań jakie dane przedsiębiorstwo może zaoferować. Dlatego na piątkowe spotkanie zaprosiliśmy Iwonę Kaszuba i Joannę Dargiewicz z Grupy Progres. Przedstawią nam case study „Zmiany na polskim rynku pracy w ostatnich latach, dostosowywanie się do zmian, wprowadzone rozwiązania oraz wsparcie eksperckie podczas przewrotu na rynku”. Opowiedzą o problemach oraz rozwiązaniach, jakie ich firma zastosowała u jednego z klientów. Zgodnie z zasadą: Problem – Rozwiązanie – mówi Wojciech Giżowski – CEO BreaxBox Lab. – W założeniu chcielibyśmy aby wystąpienia case study pokazały przedsiębiorcom, że nie tylko oni borykają się z jakimiś problemami. Że inne firmy też podobne problemy mają/miały. A jeśli są problemy to zapewne są i rozwiązania. Prezentacja case study ma być właśnie próbą pokazania rozwiązań na nurtujące przedsiębiorców pytania czy problemy codziennej pracy – dodaje Wojciech Giżowski.

Jednak to nie koniec nowości i zmian, jakie zapowiadają organizatorzy. Kolejnym jest stały cykl wystąpień mających być Inspiracją i to przez wielkie „I”.

Bardzo chcielibyśmy naszych gości pozytywnie zaskakiwać. Pokazywać im praktyczne rozwiązania czy technologie użyteczne w prowadzaniu biznesu, o których być może nawet nie wiedzieli, bądź ich nie znali. Dlatego na pierwsze spotkanie zaprosiliśmy Jakuba Dąbkowskeigo z Avaus Marketing Innowation, który przybliży niesamowity świat automatyzacji procesów marketingowych. Liczymy na to, że prezentacja „Marketing Automation czyli przyszłość prawdziwie EFEKTYWNEGO marketingu w służbie sprzedaży” wywoła nie tylko szybsze bicie serca ale również wywoła efekt WOW na którym bardzo nam zależy – mówią jednym głosem Justyna Wojtaszczyk i Wojciech Giżowski.

Jednak śniadania networkingowe w Pracodawcach Pomorza to nie tylko prezentacje czy wystapienia. To głownie moderowany networking, wyjątkowa ciepła i serdeczna atmosfera. Każdy z uczestników, nawet osoby po raz pierwszy przychodzące na spotkania mają pewność, że poznają nowe osoby i nawiążą ciekawe kontakty biznesowe.

Zapisy: TUTAJ.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.