Siatkarskie gwiazdy świata zagrają w Gdynia Arenie!

27 Sie

Taką kumulację gwiazd światowej siatkówki można spotkać jedynie na imprezach rangi mistrzowskiej lub na igrzyskach. I jak się okazuje, także w Gdyni. 9 września w Gdynia Arenie odbędzie się pojedynek Polska – reszta świata czyli, Mecz Drużyny Gwiazd Światowej Siatkówki z Drużyną Gwiazd Polskiej Siatkówki.

Jest to niezwykłe wydarzenie sportowe, podczas którego odbywają się mecze drużyn składających się z zawodników, którzy odnieśli sukcesy na arenie międzynarodowej i krajowej, są wśród nich Mistrzowie Olimpijscy, Mistrzowie Świata i Europy oraz Mistrzowie krajów. Mecz Polska – Reszta Świata to połączenie widowiska sportowego z występami artystycznymi na najwyższym światowym poziomie. Skład drużyny stanowią światowe siatkarskie legendy odnoszące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, m.in. Gilberto de Godoy Fihlio „Giba”, Nalbert, Andrea Giani, Andrea Gardini, Karch Kiraly, Andrea Anastasi, Nicola Grbic, Vladimir Grbic, Paweł Zagumny, Piotr Gruszka, Łukasz Kadziewicz, Krzysztof Ignaczak, Sergey Tietiuchin, Dmitry Muserskiy,Wilfredo Leon, Ngapeth, Samuele Papi, Kathia Gamowa, Bartosz Kurek, Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Michał Kubiak, Marcin Możdżonek i inni. Nie zabraknie czasu na spotkania z fanami, zdjęcia i autografy.

Podczas pobytu w Gdyni zawodnicy Drużyny Gwiazd odwiedzą miejsca wybrane szkoły, szpitale, kluby i sekcje dziecięce i młodzieżowe, kluby żeglarskie itp. Spotkają się z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, by promować sport oraz zdrowy tryb życia.

ar

Mecz Gwiazd poprzedzi inne, niezwykle interesujące widowisko sportowe – spotkanie drużyn: Lotos Trefl Gdańsk i Calzedonia Verona.

Drużyna Gwiazd Światowej Siatkówki

1. Andrea Anastasi – ITA
2. Andrea Gardini – ITA
3. Andrea Giani – ITA
4. Giba – kapitan – BRA
5. Nalbert Bidencurt – BRA
6. Nicola Grbić – SRB
7. Vladimir Grbić – SRB
8. Luca Cantagalli – ITA
9. Vladimir Nicolov – BUL
10. Kathia Gamova – RUS
11. Andrea Zorzi – ITA
12. Stephane Antiga – FRA

Drużyna Gwiazd Polskiej Siatkówki
Trener – Waldemar Wspaniały

1. Marcin Nowak
2. Robert Szczerbaniuk
3. Łukasz Kadziewicz
4. Damian Dacewicz
5. Krzysztof Stelmach
6. Andrzej Stelmach
7. Grzegorz Szymański
8. Krzysztof Ignaczak – kapitan
9. Jarek Stancelewski
10. Paweł Papke
11. Małgorzata Glinka
12. Marcin Prus

Bilety można kupić za pośrednictwem strony www.alejagwiazd.abilet.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.