SHC Elements IV ‚Showroom’ już w ten weekend

11 Lut

Już po raz 4 w Trójmieście odbędzie festiwal SHC Elements, który ponownie sygnowany będzie tytułem „Showroom”. 13 i 14 lutego w Kryształowej Sali sopockiej Zatoki Sztuki na uczestników wydarzenia czekać będą targi streetwearowe, opening party, konkurencje taneczne i konkursy z nagrodami. 

– Podczas tej edycji spotkamy się po raz pierwszy nie w 2, a w 3 strefach. Jedna z nich to strefa targowa B2C, gdzie będziemy mogli zapoznać się i zakupić w atrakcyjnych cenach produkty z asortymentu naszych ulubionych marek odzieżowych. Ponownie pojawi się także typowa strefa B2B, w której to prezentowane będą kolekcje na jesień i zimę roku 2015. Właściciele sklepów będą mogli zapoznać się z asortymentem oraz podjąć decyzję o zamówieniu towaru i wprowadzeniu go do sklepów. Pośród marek znajdujących się w strefie B2B znajdziemy najlepsze, światowe marki streetwearowe takie jak Stussy, KangaROOS, Herschel Supply, Starter, Undefeated i wiele innych – informują organizatorzy. – Po raz pierwszy tak na festiwalu, jak i na północy kraju, pojawia się koncept zaadresowany do środowiska sneakerowego. SHC Market pojawi się na SHC Elements jako 3 strefa targowa. Pojawią się zarówno prywatni resellerzy jak i sklepy – dodają.

Tej zimy nie zabraknie także najlepszej muzyki. Przed targami, w trakcie Opening Party w odpowiedni klimat uczestnikom pomogą wbić się tacy artyści jak Kuba Knap, Leh i Da Vosk Docta. Po zamknięciu strefy targowej pierwszego dnia, na SHC Party zagrają Quebonafide, Deys i DJ Seli.

Jak co edycję i tym razem nie mogło zabraknąć tańca na SHC Elements. Restaurację Zatoki Sztuki zmieniamy w tym roku w Taneczne Pole Bitwy – informuje Mateusz Dębowski z MagictownGroup – Contest Taneczny pozostaje w niezmienionej formie All Styles, dzięki której każdy może się zmierzyć z każdym, bez względu na reprezentowany styl. Nagroda? Premiowane są 3 pierwsze miejsca co jest zmianą w stosunku do poprzednich odsłon Contestu. Pula nagród za 1 miejsce wynosi aż 1500 zł, 2 miejsce to 1000 zł, a 3-cie 700 zł. Nieźle nie? Jest o co walczyć! – zachęca.

plakatpionowoblk

Bilety do nabycia w: Salon Fryzur Męskich, Fat Cap, Prosto Shop Sopot, Magictown w następujących cenach: Opening Party – 40 zł, SHC Party – 40 zł, Karnet – 65 zł, Tradeshow – FREE.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

ZOBACZ TAKŻE: 3miasto kocha streetwear! (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.