Sceniczna uczta z Kabaretem Moralnego Niepokoju (KONKURS)

19 Lis

Zawodowcy zajmujący się rozrywką estradową i sceniczną. Anna Guzik – wyraźna komediowa osobowość sceniczna i telewizyjna, Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, znani choćby z kultowych już „drzwi” czy „posiedzenia rządu”, a ponadto Andrzej Andrzejewski, Arkadiusz Janiczek i Tomek Bednarek jako, jak się okaże – kluczowe postaci całej intrygi. I to wszystko na jednej kipiącej vis comica scenie w spektaklu zatytuowanym Szwedzki stół. Tego jeszcze nie było!

Kumple z podstawówki. Łączy ich wiele – dzieli wszystko. Spotykają się po latach. I nagle, w trakcie spokojnej rozmowy, akcja gwałtownie przyśpiesza i wszystko zmienia się w zaskakujący, przezabawny kalejdoskop sytuacji, zdarzeń, w którym stara znajomość zostaje wystawiona na ciężką próbę. Kumple, żona, przyjaciółka, szef wszystkich szefów – na „Szwedzkim stole” nagle kłębi się miłość, przyjaźń, czasem show, czasem biznes, zdrada, pieniądze, perwersja. Jest śmiesznie, jest gorąco, a czasem nawet wzruszająco.

Z Mikołajem Cieślakiem i Robertem Górskim znamy się od lat, jeszcze z czasów mojej działalności kabaretowej. Występowaliśmy razem /Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Imienia Romana/ na tych samych imprezach, jeździliśmy na te same przeglądy kabaretowe. Ich organizatorzy bardzo dbali o to, żeby nie kwaterować nas w tym samych hotelach. Wtedy pojęcia takie jak: cisza nocna, bezpieczeństwo, trzeźwość, wstrzemięźliwość, przestrzeganie przepisów BHP, stawały się abstrakcją. Pozostało po tych ekscesach kilka fotografii… Nie u mnie, niestety. Więc kiedy kilka miesięcy temu zadzwonił do mnie Mikołaj i powiedział: Modzel, spotkajmy się. Mam sprawę, zadrżałem. Od kilku lat jestem w szczęśliwym związku, mam dzieci, ustatkowałem się… Przeszłość mnie dopadła, pomyślałem. Napisz dla nas sztukę, powiedział Mikołaj. Odetchnąłem. Tylko tyle? Mikołaj kiwnął głową. A dacie mi spokój? Już nigdy nie będziecie mnie nachodzić? Przytaknął niechętnie. Damy Ci to na piśmie. No i stało się. Napisałem dla nich komedię. Starałem się. Wiedziałem, że to jedyna szansa, żeby się uwolnić od tego koszmaru. Wyszło nieźle. Tak mi się wydaje. Głęboko wierzę, że dzięki spektaklowi „Szwedzki stół” ja odzyskam spokój, a Państwo dobry humor i wiarę w człowieka. – zachęca Marek Modzelewski, autor sztuki zatytuowanej „Szwedzki stół”.

Źródło: Informacja prasowa.

Spektakl z udziałem aktorów z Kabaretu Moralnego Niepokoju można obejrzeć w Gdańsku 2 grudnia na Scenie Teatralnej NOT (ul. Rajska 6) o godzinie 17.30 i 20.15. Bilety w cenach 70 i 90 zł do nabycia w w salonach Empik oraz za pośrednictwem stron internetowych: www.biletynakabarety.pl oraz www.eBilet.pl.

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

W jakie serialowe role wcieliła się Anna Guzik? Wymień przynajmniej trzy.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (28 listopada) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SZWEDZKI STÓŁ. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzony zostanie autor najwcześniej nadesłanej odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl oraz Impresariat 34art.pl na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 28 listopada, do godziny 15.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

szwedzkistol-konkurs
Konkurs został rozwiązany. Sprawdźcie swoje skrzynki! Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.