„Romeo i Julia” (KONKURS)

27 Wrz

Multikino i British Council, w ramach cyklu Kenneth Branagh Theatre Company w Multikinie, zapraszają 29 września br. o godzinie 19:00 na retransmisję sztuki „Romeo i Julia”. Mamy dla Was zaproszenia!

29 września w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w jedynych retransmisjach dramatu Williama Szekspira pt.: „Romeo i Julia”. Pokazy odbędą się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami. Spektakl o historii zwaśnionych rodów i zakochanej do szaleństwa parze młodych ludzi wyreżyserował Rob Ashford oraz Kenneth Branagh, a w rolach głównych zobaczymy Richarda Maddena („Gra o tron”, „Dzień bastylii”, „Kopciuszek”) oraz Lily James („Kopciuszek”, „Ugotowany”, „Wojna i pokój”).

Obsada:
Romeo – Richard Madden
Julia – Lily James
Merkucjo – Derek Jacobi
Marta, niania Julii – Meera Syal

Produkcja:
Reżyseria – Rob Ashford i Kenneth Branagh
Producent – Kenneth Branagh Theatre Company

Czas trwania: 2 godziny 45 min. (w tym jedna przerwa – 15 min.).

Przedstawienie zarejestrowano w Teatrze Garrick w Londynie z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition.
Spektakl wyświetlony zostanie z polskimi napisami.

Sztuka „Romeo i Julia” zaprezentowana zostanie 29 września o godzinie 19:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady oraz Zabrze.

Bilety do nabycia na www.multikino.pl oraz w kasach poszczególnych kin sieci.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i zdobądź podwójne zaproszenie na pokaz spektaklu!

                Jaki tytuł nosiła pierwsza polska realizacja, w której wystąpił Derek Jacobi?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (28 września) do godziny 16.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ROMEO I JULIA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 28 września, do godziny 16.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do wyznaczonych przez sponsora, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.