Rodzinny Dzień Dziecka w Olivia Business Centre

29 Maj

W sobotę 3 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, w Olivia Business Centre urośnie wyjątkowe Miasteczko Zabaw. Na boisku Uniwersytetu Gdańskiego tuż za OBC na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji (m.in. stoiska eksperymentów, zawody sportowe, karaoke, mini-kurs zumby, dmuchany plac zabaw, gry edukacyjne oraz miejskie). Będzie można zatem jednocześnie bawić się, uczyć i w niezwykły sposób poznawać świat.

Miasteczko, do którego wstęp jest bezpłatny, otworzy się już po raz czwarty. Wszystko dzięki wspólnemu zaangażowaniu rezydentów centrum oraz partnerów wydarzenia. Miasteczko Zabaw dostępne będzie w godzinach 10:00-14:00.

Lista atrakcji przygotowanych bezpośrednio przez rezydentów Olivia Business Centre:

– Bayer zaprosi dzieci w niezwykłą podróż do wnętrza ludzkiego organizmu i na wyprawę po… farmie – wszystko dzięki wirtualnej rzeczywistości Salonu Zdrowia BayLab;
– Przedszkole Biały Kotek proponuje kreatywne zabawy i eksperymenty edukacyjne, karaoke, grę miejską dla dzieci oraz rodziców, karaoke, malowanie twarzy i dmuchane zamki, oraz zjeżdżalnie;
– Dzięki Medicover będzie można m.in. poznać zasady udzielania pierwszej pomocy;
– Sopocka Szkoła Wyższa otworzy Kreatywne Stoisko dla Dzieci;
– Lobster i Koku Sushi zapewnią zdrowe i pyszne przekąski;
– Winning Moves przygotuje wielką grę planszową dla najmłodszych.

Organizator: Fundacja Gdańsk Global. 

W przeddzień Dnia Dziecka, 2 czerwca w Olivia Sky Club zobaczyć będzie można musical przygotowany przez uczennice klas II i III Szkoły dla Dziewcząt Fregata. „Witajcie w naszej bajce” to niezwykła podróż słowno-muzyczna dla małych i dużych inspirowana wierszami Jana Brzechwy. Przedstawienie rozpoczyna się o godz. 16:00.

Wstęp wolny.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.