Rockowy wieczór w Ergo Arenie (KONKURS)

24 Sie

9 września o godz. 19:00 odbędzie się rockowy wieczór w Ergo Arenie, podczas którego wystąpi zespół IRA z gościnnym udziałem trzech znakomitych polskich wokalistek: Urszuli, Małgorzaty Ostrowskiej i Patrycji Markowskiej. Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy koncert!

IRA, to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych polskich zespołów rockowych, obecny na polskim rynku muzycznym od początku lat 90. Grupa ma na swoim koncie 11 płyt studyjnych, szereg prestiżowych tytułów i najważniejszych nagród muzycznych w kraju a także długą listę singli, które trafiały na pierwsze miejsca radiowych list przebojów. W maju tego roku ukazała się ostatnia w dorobku grupy płyta, „My”.

Zespół IRA zadebiutował w 1988 roku na festiwalu w Opolu, a dwa lata później ukazał się jego debiutancki album „IRA”. Przełom w karierze grupy nastąpił w 1991 roku, wraz z ukazaniem się płyty „Mój dom”, która pobiła wszelkie rekordy popularności. Pasmem sukcesów okazały się kolejne wydawnictwa zespołu, albumy „1993”, „Live”, „Znamię” i „Ogrody”. Mimo kryzysu, zakończonego zawieszeniem działalności zespołu i karierą solową Artura Gadowskiego, zespół powrócił w 2002 roku płytą „Tu i Teraz”. W kolejnych latach ukazały się albumy „Ogień” (2004) i „Live – 15-lecie” (2004). W sierpniu 2007 roku zespół przypomniał o sobie ósmym studyjnym albumem – „Londyn 08:15”, dwa lata później ukazał się kolejny krążek „9”, a w 2013. na rynku ukazało się dwupłytowe wydawnictwo zespołu – płyta „X”.

Obecnie, zespół IRA koncertowo to marka sama w sobie! Energetyczne, mocne, gitarowe brzmienie przeplatane, dobrze znanymi publiczności, nastrojowymi balladami.
Podczas wrześniowego koncertu w Ergo Arenie zespół zaprezentuje się publiczności
w niecodziennym składzie. Na specjalne zaproszenie grupy w Trójmieście u boku Artura Gadowskiego na scenie wystąpią panie: Urszula, Małgorzata Ostrowska i Patrycja Markowska. Z całą pewnością nie zabraknie starych, dobrze znanych z dorobku zespołu przebojów w nowych aranżacjach takich jak „Nadzieja”, „Mój dom”, „Wiara”, „Ona jest ze snu”, utworów z ostatniej płyty i zaskakujących zestawień wokalnych.

Aktualny skład zespołu tworzą: Artur Gadowski, Wojtek Owczarek, Piotrek Sujka, Sebastian Piekarek, Piotr Konca.

Na ten wyjątkowy koncert w Ergo Arenie zaprasza Firma Procad, obchodząca jubileusz 25-lecia istnienia na rynku systemów cad.

ira

Bilety od 40zł do nabycia: Punkt Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu oraz w systemach Interticket oraz Ticketpro.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na rockowy wieczór w Ergo Arenie.

                            Jaki tytuł nosi trzecia solowa płyta Artura Gadowskiego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (7 września) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IRA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 7 września, do godziny 9.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncert w Ergo Arenie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.