Raz, Dwa, Trzy w sopockim Pick&Roll’u (KONKURS)

10 Lip

Należą do klasyki. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. W sobotę, 12 lipca, na scenie sopockiego klubu Pick&Roll wystąpi zespół Raz, Dwa, Trzy. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.

1 marca 2010 roku został wydany siódmy album Raz, Dwa, Trzy pt. „Skądokąd”. 16 czerwca tego roku płyta uzyskała w Polsce status platynowej sprzedając się w nakładzie 30 000 egzemplarzy. Z kolei 29 listopada, ukazał się album koncertowy formacji zatytułowany „Raz, Dwa, Trzy – Dwadzieścia”.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Bilety w cenach 45/65/85 zł dostępne za pośrednictwem strony internetowej.

raz_dwa_trzy

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i zdobądź szansę na podwójne zaproszenie na koncert!

Kto odpowiadał za produkcję płyty pt. „Niecud” zespołu Raz, Dwa, Trzy?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (11 lipca) do godziny 18.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – RAZ DWA TRZY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 11 lipca, do godziny 18.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.