Pucha dla Sierściucha

9 Lut

Zespół Arshenic i Star Project – akademia wokalu zapraszają na szóstą edycję imprezy Pucha dla Sierściucha – koncertu, na który biletem wstępu jest karma dla psa lub kota. Koniec z pomaganiem zwierzętom tylko przez internet! Organizatorzy biorą sprawy we własne łapki i tak jak co roku – grają za darmo, Ty możesz nakarmić głodnego zwierzaka! Ilość puszek jakie możesz przynieść – nieograniczona. Mile widziane także koce, zabawki i wszystko co może przydać się bezdomnym zwierzętom. Podczas szóstej edycji zbierane będzie jedzenie dla podopiecznych OTOZ Animals. Wydarzenie odbędzie się w Klubie Medyk już 22 lutego, o godz. 17:00.

Wystąpią między innymi:
Uczniowie Star Project – akademia wokalu, Adam Van Bendler, Ola Kotłowska & Band, Arshenic

Podczas imprezy obecni będą także członkowie Otwarte Klatki.
Otwarte Klatki to organizacja, która od ponad sześciu lat zajmuje się pomocą zwierzętom hodowlanym. Podczas wydarzenia wolontariusze opowiedzą o swojej działalności i zachęcą do podpisania petycji m.i.n. na rzecz zwierząt futerkowych i kur żyjących w hodowlach klatkowych.

Przybliżona rozpiska godzinowa:

17.00–17.20 Adam Van Bendler
17.00–19.30 uczniowie Star Project – akademia wokalu
19.30–19.50 Ada Nikelewska solo
20.00–20.30 Ola Kotłowska & Band
20.40–21.20 Arshenic
21.25–22.00 Po Godzinach

STAND UP

Adam Van Bendler

Charyzmatyczny, sceniczny wulkan energii z Trójmiasta. Historie Adama, oparte na własnych, życiowych błędach bawią do łez nawet największych smutasów. Relacje rodzinne, damsko–męskie, podróże czy nawet zwykła wizyta w sklepie, w przypadku Adama jest ciągiem sytuacyjnych żartów, opowiedzianych w mistrzowski sposób. Występuje na największych festiwalach i w najpopularniejszych programach telewizyjnych. Charakterystyczna stylówka oraz dobry kontakt z każdym rodzajem publiki, gwarantuje czysta rozrywkę na najwyższym poziomie.

Arshenic to alternatywny rockmetal z drapieżnym żeńskim wokalem na froncie. Muzyka Arshenic inspirowana jest takimi nurtami jak deathrock, artrock, metal alternatywny i metal progresywny.

Zespół Arshenic powstał w Trójmieście, założony przez wokalistkę Ofilię (Oliwia Bartuś–Staszak), autorkę tekstów i współautorkę muzyki zespołu. W 2011 roku Arshenic wystąpił w programie „Must Be The Music II” wykonując cover utworu Lady Gagi „Paparazzi” w wersji metalowej. W lutym 2017 zespół wydał singiel „Monster” zapowiadający drugą długogrającą płytę zespołu. W ramach kontynuowania działalności wspierającej pomoc zwierzętom zespół nagrał teledysk do utworu w schronisku OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni.

Obecnie zespół przygotowuje się do wydania drugiego pełnego albumu, który pojawi się w sprzedaży w pierwszej połowie 2019 roku.

Ola Kotłowska & Band
Zespół powstał na początku marca 2016 roku z inicjatywy Oli Kotłowskiej. Swój pierwszy koncert zagrał już w kwietniu 2016 podczas Koncertu REAKTYWACJA 2016 na scenie Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Obecnie w skład zespołu wchodzą: perkusja – Jakub Sychowski, gitara basowa – Tomasz Jeske, gitara elektryczna – Przemysław Kędziora, Paweł Świderski, wokal: Ola Kotłowska. Zespół gra około rockową autorską muzykę. Piosenka „Tu i Teraz” Była hitem Roku 2016 na antenie radia Banita Maxx mieszczące się w Watford w UK. Obecnie zespół jest w trakcie rejestrowania nowych utworów. Będzie bardzo odważnie i rockowo.

Po Godzinach
Istnienie zespołu zapoczątkował Darek. Przed 25 rocznicą założenia firmy, w której wszyscy pracujemy, zwołał grupę muzycznych pasjonatów, by zrobić niespodziankę współpracownikom. Miał być to jednorazowy incydent. Jednak zakochali się w tej przygodzie. I to właśnie robią PO GODZINACH, nieprzerwanie, od ponad 3 lat.

Skład grupy Po Godzinach ulegał zmianie, część wokalna skurczyła się z pięciu do
dwóch osób (Ala i Marta). Dokonał się przełomowy transfer – sprzed mikrofonu za klawisze – Magda. Darek przesiada się z gitary akustycznej na elektryczną, w zależności od potrzeb, a Paweł pozostał wierny stratocasterowi.

Pojawiła się kolejna gitara elektryczna, a razem z nią grający na niej Krzysztof, Karol natomiast porzucił gitarę dla klarnetu i skrzypiec. Sekcja rytmiczna składa się jak dwie połówki serca, z gitary basowej (Łukasz) i perkusji, na której uroczo wyżywa się Łukasza żona – Magda. Nic jednak z całego projektu by nie wyszło, gdyby nie ktoś, kto jak nikt inny zna się na czarnej magii potocznie nazwanej prądem – Rafał, nagłośnieniowiec i technik.

Star Project – akademia wokalu powstała w 2013 roku w Gdańsku. Siedziba szkoły znajduje się w Gdańsku – Żabiance. Star Project prowadzi kursy wokalne dla dorosłych specjalizując się w gatunkach od muzyki pop, przez musical, po rock i metal. Kurs obejmuje naukę śpiewu czystego, techniki ekstremalne dla wokali metalowych, aktorską interpretację, komponowanie, ruch sceniczny oraz pracę w studio nagraniowym.

                                          >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<< 

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.