Dopinguj uczestników Herbalife IRONMAN Gdynia i weź udział w filmie!

4 Sie

Timex, amerykański producent zegarków z licencją IRONMAN® oraz Oficjalny Sponsor Pomiaru Czasu zawodów, zaprasza do wspólnego kibicowania podczas Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia.

Dla wszystkich odwiedzających Strefę Regeneracji przygotowaliśmy możliwość wzięcia udziału w unikatowym przedsięwzięciu – mówi Paweł Sawicki, Sport Category Specialist Timex Group Polska. – Zawodników, ich rodziny oraz osoby towarzyszące zapraszamy do wspólnego nagrania filmu o wizerunku Ironmana. Chcemy dowiedzieć się kim na co dzień jest Człowiek z Żelaza, jakie przejawia cechy charakteru, co motywuje go do pracy i walki z samym sobą, jaki to typ superbohatera – dodaje.

Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w zabawie zaproszone są w dniach 8-9 sierpnia br. do Strefy Regeneracji, która znajduje się za linią mety zawodów na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Punkt spotkań czynny jest w godzinach 10:00 – 17:00 (w sobotę) oraz 9:00 – 20:00 (w niedzielę).

Dla każdej osoby biorącej udział w nagraniu Timex przygotował prezent – możliwość wyprodukowania własnej koszulki z motywującym hasłem.

kosz

Dla samych triathlonistów Timex przygotował aplikację Timex Tracker, pozwalającą na monitorowanie lokalizacji i postępów podczas trwania zawodów. Każdy, kto skorzysta z mechanizmu będzie automatycznie, po przekroczeniu kolejnych punktów kontrolnych, komunikował swoje położenie na wallu na Facebooku. Dzięki czemu znajomi na bieżąco mogą dopingować i wspierać swoich bliskich.

herbamapka

 

Do aplikacji zapisać się można poprzez fanpage Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Aplikacja jest bezpłatna.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.