Przedpremierowy pokaz filmu „Mów mi Vincent” dla pań (KONKURS)

7 Gru

Zabawna historia przyjaźni pomiędzy 12-letnim chłopcem i jego podstarzałym, zgryźliwym sąsiadem, to propozycja na kolejną odsłonę cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie. Grudniowe spotkanie dla pań z przedpremierowym pokazem filmu zatytułowanego „Mów mi Vincent” odbędzie się już 9 grudnia o godzinie 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans! 

Vincent (Bill Murray) to zgryźliwy mizantrop, któremu dni upływają na wyścigach konnych, w ulubionym barze i w towarzystwie zaprzyjaźnionej nocnej damy (Naomi Watts). Pewnego dnia do domu obok wprowadza się Maggie (Melissa McCarthy) z synem Oliverem. Powitanie nowych sąsiadów odbywa się bez ciepłych słów i nie zapowiada początku pięknej przyjaźni. Jednak wiecznie spłukany Vin dostrzega szansę na podratowanie swego opłakanego budżetu. Zostaje może nie najtańszą, ale na pewno najbardziej ekscentryczną niańką w mieście. W obsadzie „Mów mi Vincent” znaleźli się prawdopodobnie najzabawniejszy człowiek na świecie – Bill Murray („Między słowami”), Melissa McCarthy („Gorący towar”) oraz Naomi Watts („Niemożliwe”).

Grudniowe spotkanie w ramach cyklu „Kino na obcasach” odbędzie się w następujących miastach: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

 

Bilety na przedpremierowy pokaz filmu „Mów mi Vincent” do Multikina w Gdyni i Gdańsku można nabyć w kasach biletowych oraz online na stronie www.multikino.plProjekcje rozpoczną się o godzinie 20.00. Przypominamy, że spotkania z cyklu „Kino na Obcasach” przeznaczone są wyłącznie dla pań.

kno-grudzien616

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie do kina!

Ile dzieci posiadała pierwsza kobieta, która otrzymała dyplom ukończenia studiów wyższych i uzyskała tytuł bachelor’s degree?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (8 grudnia) do godziny 18.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 8 grudnia, do godziny 18.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.