Powrót Paranienormalnych nad morze! (KONKURS)

28 Cze
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

Nadmorska trasa Paranienormalnych „Baltic Tour” stała się już tradycją. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu w Sopocie, który odbędzie się już 22 lipca!

Nadmorska trasa Paranienormalnych stała się już tradycją. W nadchodzącym wakacyjnym sezonie kabaret znów pojawi się w najsłynniejszych bałtyckich kurortach z najnowszym programem przygotowanym specjalnie dla fanów na urlopie.

Mówi się, że urlop nad Bałtykiem bez Baltic Tour się nie liczy – trzeba więc koniecznie wybrać się na spektakl Paranienormalnych podczas wakacji nad morzem.

Kabaret odwiedzi kilkanaście bałtyckich miejscowości, w których pokaże pełen wachlarz swoich scenicznych umiejętności. Energia i humor Paranienormalnych to pewność fantastycznej rozrywki. W Baltic Tour 2017 zobaczycie uwielbiane przez wszystkich postaci, premiery oraz największe hity. Jak na Paranienormalnych przystało pojawią się też nieprzewidywalne niespodzianki.

Wyjątkowe nadmorskie show Paranienormalnych już latem nad Bałtykiem!

Data: 22 lipca 2017, godz. 17:00 i 20:00
Miejsce: Sopot, Tarasy przy Aquaparku
Bilety: 55-95 zł
Do nabycia: Biletyna.pl, KupBilecik.pl, eBilet.pl, Kabaretowebilety.pl, Tarasy przy Aquaparku.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu na Tarasach sopockiego klubie Pick&Roll!

                Członkowie którego kabaretu brali udział w programie Paranienormalni Tonight?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (19 lipca) do godziny 9.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PARANIENORMALNI W SOPOCIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 lipca, do godziny 09.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na występ kabaretu w Sopocie (o godz.20:00).

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.