Power Show Olgi Kozierowskiej w Multikinie (KONKURS)

26 Cze

Wzmocnij pokłady wewnętrznej energii podczas spotkań z cyklu Power Show pt. “Możesz więcej niż myślisz, że możesz…”! Spotkania organizowane są przez Olgę Kozierowską, która stworzyła autorską formułę z myślą o kobietach i dla kobiet. Mieszkanki Trójmiasta mają okazję wziąć udział w wydarzeniu 1 lipca o godzinie 18.00 w Multikinie w Gdyni. Mamy dla Was podwójne zaproszenie! 

Power Show, to nowa, autorska formuła bazująca na połączeniu monodramu z motywującą mową i dużą dawką inspiracji muzycznych. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku wspiera kobiety i promuje ich sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna. Obie panie związane są z rozgłośnią radiową ZET CHILLI.

Cykl stworzony został dla kobiet, które poszukują pomysłu na siebie, pragną zmiany w życiu, ale nie potrafią podjąć działania lub nie wiedzą jak to zrobić. Kobiet, które chciałyby od życia więcej, poszukujących motywacji i inspiracji oraz rady popartej życiowym doświadczeniem. W programie spotkania przewidziano następujące panele: Odkrywanie siebieOkiełznanie powstrzymywaczyBy się bardziej chciało chcieć oraz W drodze do miejsca radości, sukcesu, spełnienia. Po 90 minutowym Power Show odbywa się nietypowa sesja networkingowa i kurs z Nordick Walking w ramach akcji PZU Zdrowie „Zamień szpilki na kijki”.

Spotkanie w gdyńskim Multikinie odbędzie się 1 lipca o godzinie 18.00. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasach kina oraz za pośrednictwem strony internetowej.

PowerShow-plakat

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na pierwszy w Polsce Power Show przeznaczony wyłącznie dla kobiet!

W jakim magazynie autorka Power Show publikuje swoje felietony?

Odpowiedzi wraz z uzasadnieniem przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (29 czerwca) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – POWER SHOW Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi. Przypominamy, że Power Show Olgi Kozierowskiej przeznaczone jest wyłącznie dla kobiet.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 29 czerwca, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.