Półfinały Ligi Mistrzów w Multikinie (KONKURS)

25 Kwi

Transmisja Ligi Mistrzów ponownie na ekranach kin sieci Multikino. UEFA Champions League w jakości High Definition widzowie zobaczą w kinach sieci Multikino dzięki platformie nc+. Mamy dla Was bilety na najbliższe mecze – Man City:Real Madryt (26.04) oraz Atletico:Bayern (27.04)! 

Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w jakości HD (High Definition) zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku! Już po raz kolejny Multikino udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League.

HARMONOGRAM TRANSMISJI:

uefa liga 2016

Bilety na wszystkie mecze dostępne w kasach kin oraz na www.multikino.pl w następujących cenach: normalny – 28 zł, ulgowy – 24 zł.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na transmisję meczów  Man City:Real Madryt (26.04) lub Atletico:Bayern (27.04) w Multikinie!

Kiedy odbył się pierwszy Puchar Regionów UEFA? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (26 kwietnia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PÓŁFINAŁY LIGI MISTRZÓW Man City:Real Madryt lub PÓŁFINAŁY LIGI MISTRZÓW Atletico:Bayern. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 26 kwietnia, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do trójmiejskich, wyznaczonych przez sponsora kin sieci Multikino.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.