Pokaz mody Allegro #mamswójstyl w Gdańsku (KONKURS)

6 Maj

Pokaz Mody Allegro #mamswójstyl w ramach kampanii „Ty masz swój styl, my mamy całą resztę” odbędzie się już 11 maja w Centrum Stocznia Gdańska. Start: 20:00. Mamy dla Was zaproszenia! 

W ramach kampanii „Ty masz swój styl, my mamy całą resztę”, na stronie www.mamswojstyl.pl, ruszył Kreator Lookbooków. Każdy mógł wybrać produkt, który najlepiej wyrażał jego styl, a jeden z modowych doradców – Paula Jagodzińska lub Kamil Pawelski dobierali do niego resztę stylizacji, prezentując kilka wariantów.

Użytkownicy, którzy stworzyli najlepsze stylizacje, 11 maja będą mieli szansę zostać współtwórcami pokazu i wcielić się w rolę stylistów. Pod koniec pokazu wyjdą na wybieg jak prawdziwi designerzy. Po pokazie na gości pokazu czeka impreza, na której zagra dj Brainwash, Radekk i Ptaki (DJ set).

Aktywację #mamswójstyl na wszystkich swoich kanałach (Facebooku, Instagramie i blogach) wspierają modowi blogerzy: Ekskluzywny Menel, Beauty.Fashion.Shopping, So In Carmel, Kapuczina oraz WildFOX7.

– Pokaz mody Allegro to wielki finał konkursu #mamswójstyl. Zwycięzcy będą współtworzyć niepowtarzalne kolekcje w kategoriach denim, sport i wieczór. Uruchamiamy też Strefę marek Allegro, w której możesz kupić ubrania i dodatki prosto z wybiegu. Chcesz poczuć niezwykłą atmosferę pokazu mody i after party z najlepszymi DJami? Przyjdź 11 maja do CSG Centrum Stocznia Gdańska! – zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu organizatorzy przedsięwzięcia.

>>ZOBACZ, JAK BYŁO NA POKAZIE W WARSZAWIE!<<

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie na pokaz #mamswójstyl w Centrum Stoczni Gdańskiej!

Napisz w jednym zdaniu co określa Twój niepowtarzalny styl

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (9 maja) do godziny 11.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – #mamswójstyl. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających najciekawsze odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 maja, do godziny 11.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na pokaz mody w klubie Centrum Stocznia Gdańska (ul. Doki 1).

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.