poEXPERYMENTuj na Wielkanoc! (KONKURS)

10 Kwi

Centrum Nauki EXPERYMENT 12 i 13 kwietnia zaprasza do Gdyni na kolejny weekend pełen atrakcji. W tych dniach odwiedzający placówkę będą mogli wziąć udział w dodatkowych aktywnościach pod znakiem jajek i kurczaków. Weź udział w naszym konkursie i zgarnij zaproszenie do EXPERYMENTU dla całej rodziny!

Tematyka atrakcji przygotowywanych przez załogę Centrum Nauki EXPERYMENT oscylować będzie wokół tradycji związanych z jednym z najstarszych i najważniejszych świąt chrześcijańskich, czyli ze świętami Wielkiej Nocy. Wszystkie wydarzenia dostępne będą w ramach biletu wstępu na wystawę w następujących godzinach:

11.30-12.30: Wielkanocne zajęcia chemiczne, podczas których przeprowadzone zostaną doświadczenia między innymi ze skaczącymi rodzynkami czy jajkiem-płetwonurkiem.

 

Uwaga, ilość miejsc ograniczona (kto pierwszy ten lepszy)!

13.00-14.30: Aktywności na wystawie pozwalające zostać Wielkanocnym EXPertem.

15.00 – 17.00: Zajęcia plastyczne „Kreatywnie na Wielkanoc”, podczas których będzie można spełnić się artystycznie przygotowując okolicznościowe ozdoby.

10154201_10152312988894589_2010378829_n

UWAGA – KONKURS: Wyślij zdjęcie przygotowanej własnoręcznie pisanki lub innej ozdoby wielkanocnej i wygraj zaproszenie do EXPERYMENTU dla całej rodziny!

Fotografie przysyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (11 kwietnia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – EXPERYMENT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzone zostanie losowo wybrane zdjęcie. Ponadto, najciekawsze fotografie opublikowane zostaną na naszym profilu na Instagramie!

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 11 kwietnia, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.