Na plaży nie musi być nudno (KONKURS)

13 Lip

Te wakacje upłyną pod znakiem zupełnie nowej odsłony projektu Podwórko NIVEA na plaży! Po raz kolejny akcja zagości w najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach. Gdańsk, Gdynia, Jastarnia, Władysławowo, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Niechorze i Międzyzdroje – to tam pojawi się niezwykle nowoczesna i twórcza plażowa strefa NIVEA w ramach, której każdy będzie mógł spędzić czas w sposób aktywny i ciekawy. Zajęcia dla dzieci, warsztaty do it yourself dla całych rodzin, pokazy mody, fotobudka i edukacja na temat bezpiecznego opalania – nie może was tam zabraknąć! Mamy dla Was konkurs z gadżetami od Nivea.

Na plaży nie musi być nudno!
Jak aktywnie spędzić czas z rodziną w trakcie wakacji? Rozwiązanie jest proste – należy wybrać się na plażę do jednej z nadbałtyckich miejscowości i trafić do strefy Podwórka NIVEA. Marka NIVEA w trosce o wszystkie rodziny, przygotowała wyjątkowe miejsca, w których będą mogły wypoczywać aktywnie i kreatywnie! Właśnie tam, w nowoczesnym namiocie igloo od piątku do niedzieli w godzinach 10:00 do 18:00 czekają niezwykłe i zupełnie bezpłatne atrakcje dla dzieci i rodziców.

Przez całe wakacje plażowicze 9 nadmorskich miejscowości będą mieli szansę skorzystać z aktywności proponowanych przez Podwórko NIVEA na plaży. Na najmłodszych czekają liczne warsztaty artystyczne i edukacyjne, zaś dla trochę starszych aktywności sportowe, takie jak np.: zumba, skimboard czy różnego rodzaju zawody. Na plaży doskonale odnajdą się młodzi i starzy naukowcy, którzy będą mogli przeprowadzić liczne doświadczenia naukowe, jak również przyszli kreatorzy mody – projektowanie koszulek i pokaz mody to z pewnością zabawa dla każdego, niezależnie od wieku.

Dopełnieniem atrakcji dla całej rodziny będzie specjalnie zaprojektowany nowoczesny tor wodny, który pozwoli na rozwój sportowych umiejętności dzieci i ich rodziców. Na pamiątkę każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu wyjątkowe zdjęcie ze słonecznej fotobudki.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj gadżety ufundowane przez NIVEA.

Chcesz wygrać zestaw nagród składający się z kosmetyków plażowych NIVEA SUN i niezwykłej lalki NIVEA, która pokazuje jak promienie słoneczne działają na skórę? To proste! W ramach akcji Podwórko NIVEA na plaży możesz wziąć udział m.in. w warsztatach malowania koszulek, lekcji tańca, zabawie na torze wodnym, warsztatach naukowych, czy zajęciach jogi i fitnessu. Napisz nam, które zajęcia wybrałbyś dla siebie i uzasadnij ciekawie dlaczego!

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 18 lipca, do godz. 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem na adres konkursy@my3miasto.pl odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są gadżety ufundowane przez firmę NIVEA.

5. Wysyłając odpowiedzi, pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska oraz adresu do wysyłki nagród.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Źródło: Informacja prasowa.

 

One Reply to “Na plaży nie musi być nudno (KONKURS)”

  1. Wybrałabym zajęcia zumby bo:
    Z- zafascynowały mnie
    U- umocniły mnie
    M- miłością obdarzyłam je
    A- ambicje sprowokowały mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.