„Pitbull. Nowe porządki” w Multikinie (KONKURS)

22 Sty

„Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz” – Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran w filmie „Pitbull. Nowe porządki”. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans filmu w Multikinie oraz gadżet ufundowany przez partnera produkcji! 

W filmie Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki”, Bogusław Linda rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę  gangsterów, jego droga przecina się z losami bohaterów dawnego Pitbulla – Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje grupę mokotowską do tematu gangu „obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed widzami świat gangsterów. „Pitbull. Nowe porządki” to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.

W ciągu 10 lat policja i przestępczość w Polsce zmieniły się tak bardzo, że postanowiłem to pokazać. Główny bohater policyjny, który pracował pod przykryciem w gangu handlarzy narkotyków, ma irokeza i jest cały wytatuowany. Dawniej tacy policjanci nie istnieli. To, co jest także odkrywcze w kolejnym „Pitbullu” to ukazanie środowiska gangsterów. Na potrzeby scenariusza udało mi się wniknąć w świat przestępców tak bardzo, że dokumentowałem go równie silnie, jak policję. W filmie nie ma praktycznie wymyślonych dialogów. Wszystkie sceny i sytuacje ukazujące policjantów i gangsterów są jeden do jednego przeniesione z życia. Liczne sceny zostały zrealizowane przy użyciu ukrytej kamery w zastanym tłumie. „Pitbull. Nowe porządki” to męski pojedynek w świecie prawdziwych facetów – mówi reżyser.

Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z „Psów”, wraz z filmem powraca znany fanom „Pitbulla” Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), a także gwiazda serialu „Służby specjalne” Krzysztof Czeczot. W zaskakujące kreacje postaci kobiecych wcieliły się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, znana z „Galerianek” Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska. W roli Majami widzowie zobaczą debiutującego na wielkim ekranie Piotra Stramowskiego.

Bilety na seanse filmu, które rozpoczną się 22 stycznia we wszystkich kinach sieci Multikino, dostępne są w kasach biletowych oraz za pośrednictwem strony internetowej.

Pitbull. Nowe porządki_PLAKAT

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz filmu i czapę ufundowaną przez partnera produkcji – firmę PROSTO WEAR.

Jak nazywał się policjant, który był dla reżysera filmu pierwowzorem postaci”Despero”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (25 stycznia) do godziny 12.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PITBULL. NOWE PORZĄDKI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 25 stycznia, do godziny 12.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do Multikina Gdańsk ważne w dniach od poniedziałku do czwartku oraz czapka firmy PROSTO WEAR.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.