Piotr Rogucki gościem sopockiego Teatru Impro (WIDEO)

18 Sie

12 i 13 sierpnia gościem spektakli wystawianych przez Teatr Impro w Operze Leśnej był Piotr Rogucki. Przy okazji jego wizyty w Sopocie udało nam się porozmawiać z artystą o jego przygodzie z telewizją, doświadczeniu aktorskim i inspiracjach muzycznych. Posłuchajcie!

„Impro” to nowy wielki i dynamicznie sie rozwijający światowy nurt teatralny, którego istotą jest improwizacja. Aktorzy wraz z reżyserem i prowadzącym podejmują się na scenie heroicznego i wymagającego nadzwyczajnych umiejętności zadania – wykreowania spektaklu ad hoc na podstawie rzucanych przez publiczność zadań. Miejsce akcji, kto jest kim, czym sie to kończy itp. określa widz. Reszta zależy od natchnienia, błyskotliwości i zdolności zespołu.

 Pierwszy sopocki spektakl nowego teatru nosi tytuł „Impro Atak” i jest zbiorem 6-7 małych form. Od stycznia wystawiany jest z wielkim powodzeniem w Teatrze Nowym w Łodzi (6 tysięcy widzów, 42 spektakle).

W spektaklach, które sopocka publiczność miała okazję oglądać 12 i 13 sierpnia na deskach sceny Sali Koncertowej PFK w Operze Leśnej, wystąpił Piotr Rogucki – aktor, członek zespołu Coma, juror Must be the Music.

>>Piotr Rogucki i Lesław Żurek gośćmi sopockiego Teatru Impro<<

>>ZOBACZ TAKŻE: Artur Orzech dla my3miasto.pl (WIDEO)<<

5 Replies to “Piotr Rogucki gościem sopockiego Teatru Impro (WIDEO)

  1. Pingback: Listopadowy Impro Atak (KONKURS) - my3miasto.pl

  2. Pingback: Tomek Lipiński: "Na rynku przybyło dużo muzycznej konfekcji" (WIDEO) - my3miasto.pl

  3. Pingback: Kult wystąpił w Gdyni (FOTO) - my3miasto.pl

  4. Pingback: Teatr Impro powraca po przerwie (KONKURS) - my3miasto.pl

  5. Pingback: Łukasz Nowicki wystąpi w Teatrze Impro (KONKURS) - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.