„Pikantni” (KONKURS)

1 Sie

„Pikantni” to komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Dla naszych Czytelników mamy konkurs z podwójnymi zaproszeniami na spektakl, który zostanie wystawiony 26 sierpnia o godz. 18:00 w Sopocie, na Tarasach przy Aquaparku.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę.

Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

OBSADA:
Doris – Barbara Kurdej-Szatan
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Krawczyk
Alex – Michał Ziembicki

Kiedy? 26 sierpnia, godz. 18:00
Gdzie?  Sopot, Tarasy przy Aquaparku
Bilety: 75/95/125 zł
Do nabycia: Biletyna, KupBilecik, eBilet, Empik, Aquapark, biuro Organizatora.

Organizator: Impresariat34art.pl tel: 731 323 364 oraz 881 202 796

                                           >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl„Pikantni”.

                                                    Jakie studia ukończył autor „Pikantnych”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku 23 sierpnia do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PIKANTNI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 23 sierpnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na spektakl „Pikantni”.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.