Pezet na SHC Elements Festival 2013 (WIDEO)

5 Sie

Podczas SHC Elements w sopockiej Zatoce Sztuki rozmawialiśmy z Pezetem o planach na klipy, „Ostatnim tracku” i rozwoju KOKA Beats. Posłuchajcie!

Głównym celem imprezy było zaprezentowanie i promowanie wybranych marek streetwearowych dostępnych na polskim rynku. Wystawcy pokazali najnowsze kolekcje czołowych zagranicznych i polskich brandów.

Do uczestnictwa w festiwalu SHC Elements zaproszeni zostali najbardziej rozpoznawalni polscy raperzy oraz lokalna reprezentacja. Na scenie wystąpili: C Plus, Pezet, Braddu, Odme / Slavko, Pióro/Feto/DJ Lolo (Miejski Dystrykt), Deys, Jodsen, Gedz, 2sty, oraz gościnnie Te-Tris.

Graffiti od zawsze było nieodłącznym elementem kultury HipHop. Podczas trwania festiwalu najbardziej aktywni artyści zaprezentowali swoje najciekawsze prace, a publiczność mogła podziwiać prace twórców na żywo.

Pierwszego dnia odbył się także wykład połączony z panelem dyskusyjnym na temat powstania i korzeni kultury hip – hop, które poprowadził członek organizacji Zulu Nation, artysta, performer i poeta – Łukasz „Zulu Kuki” Pączkowski.

Po swoim koncercie, pierwszego dnia festiwalu Pezet udzielił nam wywiadu. Sprawdźcie, jakie ma plany na kolejne klipy, co słychać w jego wytwórni i czym jest pokolenie „beki”.

>>JUŻ JUTRO: wywiad z Te-trisem! <<

 

5 Replies to “Pezet na SHC Elements Festival 2013 (WIDEO)

  1. Pingback: Działo się na SHC Elements! (WIDEO) | my3miasto.pl

  2. Pingback: 3miasto kocha streetwear (WIDEO) | my3miasto.pl

  3. Pingback: Sopot stolicą streetwear’u – rusza 3. edycja SHC Elements | my3miasto.pl

  4. Pingback: Lech Janerka, Dezerter i Apteka w wersji hip-hopowej (WIDEO) | my3miasto.pl

  5. Pingback: Te-Tris na SHC Elements Festival (WIDEO) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.