Patrycja Markowska: „Jak nie rozedrę duszy na scenie, to mam wyrzuty sumienia” (WIDEO)

12 Lis

Kolejna, szósta w karierze płyta sprowadziła Patrycję Markowską do Sopotu, który był trzecim miastem na koncertowej trasie klubowej wokalistki. My spotkaliśmy się z artystką, żeby porozmawiać i zapytać o najbardziej frapujące kwestie.

O to, jak udała się inauguracja trasy, z jakiego życia musiała zrezygnować po urodzeniu syna i dlaczego wciąż ma niedosyt muzyki w swoim życiu. Wokalistka zdradziła również jak często podczas koncertów na scenę leci bielizna oraz jaki ma stosunek do wszelkiego rodzaju używek. Ponadto wiele innych równie ciekawych wątków.

Piosenkarka po wieloletnich zarzutach o bycie jedynie córką własnego ojca, przełamuje pasmo cierpkich i nieprzychylnych recenzji. Swoim najnowszym albumem pod przewrotnym tytułem „Alter Ego” udowadnia, że jest pewną siebie, dojrzałą muzycznie artystką totalną. Patrycja Markowska wydaje się w pełni gotowa na stuprocentowe zaistnienie w głównym nurcie polskiego rynku fonograficznego.

4 Replies to “Patrycja Markowska: „Jak nie rozedrę duszy na scenie, to mam wyrzuty sumienia” (WIDEO)

  1. 100% zgody z Falbaną. Markowska jest kapitalna. Szczera, emocjonalna, jej się wierzy po prostu. Reporter wyzwala w rozmówqcach najlepsze cechy. Nie wiem jak to robi, ale nawiązuje super kontakt. On sie zmienia w zależności od swojego rozmówcy. To dobrze rokuje. takiego w portalu jeszcze nie było. A początki mieliscie trudne:):)Patrycja wzniosła się na szczyty. A jak super się rusza:)

  2. Wg mnie najlepszy wywiad na Waszym portalu. Super ! Patrycja Markowska śmiem stwierdzić, że to lepsza wersja Markowskiego, którego uwielbiam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.