Pan Daniel zrobił zakupy i… wygrał samochód*

1 Gru

Kto by pomyślał, że niewinne zakupy w centrum handlowym mogą skończyć się wygraną nowego samochodu. Taka historia przytrafiła się Panu Danielowi, który wziął udział w Wielkiej Loterii zorganizowanej przez Park Handlowy Matarnia.

Przez blisko miesiąc, klienci Parku Handlowego Matarnia w Gdańsku mogli wrzucać do urny kupony, które otrzymali po okazaniu paragonów z zakupów zrealizowanych na terenie centrum. Było o co walczyć. Nagrodami w loterii były: 55-calowy telewizor marki Samsung, kino domowe Onkyo, tablet Apple iPad Air 2 16 GB oraz miniwieża Pioneer. Jednak to nagroda główna robiła największe wrażenie – samochód marki Volvo V40 Cross Country.

mata2

Przechodziłem pewnego dnia obok samochodu, który został wystawiony w alejkach centrum w czasie trwania loterii i żartowałem sobie, żeby nikt nie porysował mojego nowego auta – mówi pan Daniel, zwycięzca Wielkiej Loterii. – Nie myślałem jednak, że kilka tygodni później rzeczywiście będę właścicielem tego samochodu.

Finał Wielkiej Loterii odbył się 6 listopada na terenie centrum. Spotkanie poprowadził znany ze szklanego ekranu dziennikarz i prezenter, Bartek Jędrzejak. Szczęśliwy kupon, należący do pana Daniela, wylosowała Paulinka, dziewczynka wybrana ze zgromadzonego pod sceną tłumu.

mata4
Po dopełnieniu formalności, zwycięzca wyjechał swoim nowym samochodem prosto z salonu Volvo. – Nie wiem jak się za to wszystko Państwu odwdzięczyć – dziękował pan Daniel organizatorom loterii. Łączna wartość samochodu to ponad 122 tys. złotych.

mata3

To już druga loteria organizowana przez Park Handlowy Matarnia. W ubiegłym roku, z okazji 10 urodzin centrum, pani Dorota otrzymała klucze do dwupokojowego mieszkania z ogródkiem na osiedlu Wróbla Staw w Gdańsku, a także bony zakupowe o łącznej wartości 16 tys. złotych.

*– Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.