Noc Porażek w Atelier

5 Maj

14. spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się 12 maja (czwartek) w Klubie ATELIER (Sopot, Aleja Franciszka Mamuszki 2). Start o godz. 19:00.

Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W chwili obecnej spotkania FUN odbywają się w ponad 140 miastach w 50 krajach na całym świecie. W Polsce FuckUp Nights odbywają się m.in. w Trójmieście i w Warszawie.

Na najbliższym FuckUp Nights Trójmiasto gośćmi będą:
KLAUDIA MRÓZ & ARTUR FORMELLA
„Opowiemy o tym jak zmienić obiecujący projekt w fuckup, pomimo super zespołu, innowacyjnego produktu, wsparcia miasta i milionowego zasięgu”.
ANDRZEJ MICHALCZYK
„Opowiem o sporcie ekstremalnym jakim jest założenie działalności gospodarczej w Polsce. Nieudane wybory, nietrafione decyzje i niewłaściwi doradcy”.
WIKTOR WOŁOSZKO
„Opowiem o tym czego moi znajomi, klienci, partnerzy biznesowi może się domyślali, a o czym wiedzieli tylko najbliżsi…”.

Wiktor opowie nam również o życiu introwertyka we współczesnym świecie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest zarejestrowanie się na stronie: http://funtrojmiasto14.evenea.pl/

                                >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Sponsorami 14. Edycji FuckUp Nights Trójmiasto są: portal znajdzto.pl oraz salesmanago.pl

Jarosław Łojewski, organizator, tel. 606 724 402, mail jarek@kreatyw.pro

Pomysł FuckUp Nights (pol. Noc Porażek) powstał w 2012 w Mexico City. Piątka przyjaciół po przejściu różnych porażek w biznesie stwierdziła, że warto o nich głośno opowiadać. Ponieważ są one nieodłącznym elementem każdej działalności, dzielenie się wiedzą na ich temat to nic innego jak zdobywanie cennego doświadczenia. To szansa, aby wiele osób mogło nauczyć się, jak wychodzić z porażek i jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie.

Skąd nazwa? „Fuckup” w potocznym rozumieniu oznacza zarówno głupie błędy wynikające z niedbalstwa i bezmyślności, jak i osoby, które je popełniają.  A „Nights”, ponieważ spotkania odbywają się wieczorami, w niezobowiązującej atmosferze, w miejscach, pozwalających na rozmowę i zabawę przy muzyce i piwie.

Każde spotkanie FuckUp Night to 3-4 gości, którzy opowiadają historie swoich porażek. Czego dotyczyły? Co poszło nie tak? Jaką wyciągnęli z tego naukę? Co teraz zrobiliby inaczej? Prezentujący mają 10 minut, aby na wesoło lub na nieco poważniej zaprezentować historię, ilustrowaną dynamiczną prezentacją. Gośćmi FuckUp Nights są przedsiębiorcy, managerowie projektów, artyści, architekci, czy działacze społeczni. Każda branża jest przecież szansą na porażkę, która w wielu przypadkach okazuje się kluczowym elementem późniejszego sukcesu.

W Trójmieście spotkania organizowane są od marca 2015r, przez firmę Kreatyw.Pro Jarosław Łojewski. W dotychczasowych spotkaniach FuckUp Nights w Trójmieście gościło ponad 50 prelegentów oraz ponad 1200 słuchaczy. Fragmenty spotkań możecie obejrzeć tutaj.

Portal my3miasto.pl jest patronem medialnym Trójmiejskiej Nocy Porażek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.