Noc Kina Polskiego w Multikinie (KONKURS)

26 Lis

Rok 2014 to bardzo dobry okres dla polskiego kina. Rodzime produkcje biły frekwencyjne rekordy. 28 listopada (piątek) w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego, czyli przegląd najciekawszych, najlepszych polskich filmów ostatnich miesięcy. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na maraton do gdańskiego Multikina! 

Zaprezentowane zostaną cztery poruszające, emocjonujące i wyczekiwane produkcje. Ta noc to dowód na to, że polskie kino dorównuje światowemu, a polskie filmy tworzone są z coraz większym rozmachem i znajomością reguł, jakie rządzą dobrym kinem. W repertuarze znalazły się: reklamowany jako połączenie Dnia świra z Forrestem Gumpem film pt. OBYWATEL, hitowi BOGOWIE przedstawiający historię prof. Zbigniewa Religi, wciągające SŁUŻBY SPECJALNE oraz budzący wielkie emocje film Jana Komasy – MIASTO 44.

ENEMEF: NOC KINA POLSKIEGO odbędzie się 28 listopada (piątek) jednocześnie w 24 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Maraton rozpocznie się o godzinie 22:00, a przewidywany koniec nastąpi ok. 05:30 rano. Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 25 zł (cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl), 28 zł (cena zniżkowa z legitymacją ISIC, ITIC), 29 zł (cena zniżkowa z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych), 30 zł (cena ulgowa z ważną legitymacją uczniowską lub studencką), 33 zł (cena normalna z Wielką Dolewką Coca Coli).

enemef Noc Kina Polskiego

UWAGA: Znajdź na naszej stronie internetowej odpowiedni artykuł i odpowiedz na pytanie kiedy i z czyjej inicjatywy rozpoczęła się akcja charytatywna #dladzieciakow?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (28 listopada) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 28 listopada, do godziny 9.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.