Niezwykły koncert noworoczny – Grażyna Brodzińska i jej goście (KONKURS)

15 Gru

13 stycznia 2019 roku, Agencja Impresariat 34art.pl zaprasza na wielkie widowisko artystyczne! Na jednej scenie wystąpią znakomici śpiewacy, muzycy, orkiestra CREO pod dyrekcją Mateusza Walacha oraz Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej – Grażyna Brodzińska. Artystce towarzyszyć będą utalentowani soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne: Jakub Oczkowski oraz Marcin Jajkiewicz. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na koncert.

„Muzyczna aleja gwiazd” to wyjątkowy, pełen wzruszeń koncert, który przeniesie nas w magiczny świat najsłynniejszych utworów operetkowych, musicalowych i przebojów z całego świata. Usłyszycie m. in. „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Skrzypek na dachu”, czy „New York, New York”. Nie zawiodą się również miłośnicy muzyki klasycznej – pojawi się „V Symfonia” Beethovena, czy „O sole Mio”. To niezapomniane wydarzenie swoją premierę miało podczas 50-go Jubileuszowego Europejskiego festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy
Zdroju.


Kiedy? 13.01.2019, godz. 17:00
Gdzie? Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
Bilety: 90/120/150 zł
Do nabycia: Biletyna, Bilety24, KupBilecik, eBilet, Empik, biuro Organizatora

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Grażyna Brodzińska i jej goście.

                 Kiedy po raz pierwszy Grażyna Brodzińska wystąpiła na scenie? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (10 stycznia) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – GRAŻYNA BRODZIŃSKA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 10 stycznia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert Grażyna Brodzińska i jej goście.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem zaproszeń jest Agencja Impresariat 34art.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.