Niezapomniana komedia „Imię” (KONKURS)

16 Paź

„Imię” to francuska sztuka, której ekranizacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Nakręcony w 2013 roku film otrzymał dwa Cezary oraz trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany). Dobrze napisane, dowcipne dialogi i wyraziste postaci, to komediowe atuty „Imienia”, porównywanego często do „Boga mordu” (filmowa „Rzeź” Romana Polańskiego). I podobnie, jak sztuka Rzeź, „Imię” nie jest komedią pozbawioną refleksji, a śmiech bywa tutaj gorzki. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia!

Akcja rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre’a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Zaproszeni goście, to przyjaciel domu, puzonista – Claude (Marcin Hycnar), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca – Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa). W tym gronie przebieg spotkania wydawał się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe, drobne sprzeczki przerodzą się w prawdziwą bitwę. A całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: Czy macie już jakiś pomysł na imię?

Kiedy? 24 listopada 2017, godz. 18:00 i 20:30
Gdzie? Gdańsk, Scena Teatralna NOT, ul. Rajska 6
Bilety: 85/110 zł
Do nabycia: Biletyna, KupBilecik, eBilet,
Organizator: Impresariat34art.pl tel: 731 323 364 oraz 881 202 796

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na komedię „Imię”.

           Kto zagrał główne postaci w filmie wyreżyserowanym przez Alexandre de La Patellière                                                                      i Matthieu Delaporte?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (21 listopada) do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMIĘ. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 21 listopada, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na komedię „Imię” (godz. 18:00).

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.