Nieruchomości. Skuteczne inwestowanie

12 Kwi

21 kwietnia 2016 o godz. 18:00 w Olivia Sky Club odbędzie się IV mini–konferencja Pomorskiego Klubu Biznesu, tym razem o tematyce nieruchomości– pt. „Nieruchomości–skuteczne inwestowanie”. Prelekcje poprowadzą Firmy Pepper House oraz Saturn TFI. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Sławek Muturi.

SATURN Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. – jest niezastąpionym partnerem biznesowym, który odpowiada na potrzeby swoich Klientów i zapewnia im profesjonalne doradztwo w dokonywaniu inwestycji, a także organizuje współpracę w zakresie inwestycyjnym i prawnym z renomowanymi i doświadczonymi partnerami.

Poprowadzą prelekcję: „Inwestycje w Parki Handlowe w Polsce”

PEPPER HOUSE –  jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek.

Poprowadzą prelekcję „Jak i ile zainwestować w nieruchomości komercyjne?” Wykład poprowadzi Agata Japczyńska, Kierownik Działu Komercji Pepper House

Gość Specjalny – SŁAWEK MUTURI – absolwent SGH, UW oraz MBA w London Business School. Równolegle do pracy na etacie (partner w Andersen oraz w Deloitte), kupował mieszkania na wynajem, dzięki czemu w maju 2009 roku, w wieku 43 lat, przeszedł na wcześniejszą emeryturę. Dziś jego misją jest wsparcie jak największej liczby Polek i Polaków w osiągnięciu wolności finansowej. Robi to dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem (autor 5 książek, bloga fridomia.pl, setek artykułów i prezentacji); cywilizując polski rynek najmu mieszkań (pionier wielu dobrych praktyk najmu, założyciel Stowarzyszenia); oferując usługę zarządzania najmem (spółka Mzuri obsługuje blisko 1800 lokali w 20 miastach Polski); oferując usługę doradztwa przy zakupie mieszkań na wynajem (spółka Mzuri Investments pomogła w zakupie ponad 450 lokali). Ostatnią jego inicjatywą jest platforma do grupowego inwestowania w nieruchomości w formule crowdfund investing (od stycznia 2015 roku powstały już 5 spółek Mzuri CFI). Sławek sporo podróżuje – odwiedził każdy (bez wyjątku) kraj i na świecie i uczy się jednego języka rocznie (włada już 11-stoma). W tym roku rozpoczął naukę języka mandaryńskiego.

1

Cena biletu na wydarzenie wynosi 30zł. Dla Klubowiczów PKB wstęp jest bezpłatny!

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod adresem: http://nieruchomosciPKB.evenea.pl/ oraz http://pomorskibiznes.org/.


Jako członek Pomorskiego Klubu Biznesu oraz patron medialny wydarzenia, serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.