Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

19 Wrz
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

12 bezpłatnych szkoleń, 7 ekspertów i tylko 240 miejsc! Rozpoczęły się zapisy na warsztaty w ramach Akademii Gdańskiego Przedsiębiorcy organizowanej przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER przy wsparciu finansowym Miasta Gdańsk.

Jest to 10. jubileuszowa edycja Akademii Gdańskiego Przedsiębiorcy skierowanej do studentów gdańskich uczelni wyższych, osób planujących założenie firmy oraz prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gdańska. Z projektu skorzystało już ponad 8 tysięcy osób. Jego popularność z biegiem lat nie słabnie.

W październiku i listopadzie odbędą się kolejne zajęcia, a uczestnicy dowiedzą się więcej o tworzeniu stron www, obsłudze Google Analytics, projektowaniu strategii marketingowej czy zarządzaniu finansami w firmie.

Zajęcia poprowadzą znani mentorzy i uznani w swoich branżach eksperci. Wśród nich: Piotr Bucki (specjalista do spraw komunikacji i wystąpień publicznych), Jolanta Graban (doradca biznesowy) czy Miłosz Woźniak (dyrektor ds. marketingu online).

Dobrego pomysłu nie wystarczy zrealizować. Trzeba go zaprezentować. W dobrą ideę nie wystarczy wierzyć. Trzeba ją umiejętnie komunikować. Dlatego tak ważne jest kształcenie nawyków dobrego komunikowania i tworzenie profesjonalnych prezentacji sprzedażowych, konferencyjnych i projektowych – mówi Piotr Bucki, prowadzący zajęcia: „Tworzenie profesjonalnych prezentacji”.

Grafika podsumowująca projekt trwający od 2007 roku
Grafika podsumowująca projekt trwający od 2007 roku

 

Gdańska Akademia Przedsiębiorczości już niemal od dekady wychowuje kolejne pokolenie przedsiębiorców. Każda edycja cieszy się popularnością, bo warsztaty są okazją do zdobycia solidnej wiedzy od wyjątkowych specjalistów całkowicie za darmo. Każdy kto myśli o założeniu własnej działalności, powinien wziąć udział w wydarzeniu – mówi Anna Malinowska, koordynatorka projektu z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Zgłoszenia do udziału w bezpłatnych szkoleniach przyjmowane są na podstawie wypełnionego formularza dostępnego na stronie: inkubatorstarter.pl/agp. Formularze będą przyjmowane do wyczerpania miejsc na szkolenia w recepcji Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER przy ul. Lęborskiej 3b w godz. od 8.00 do 16.00.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.inkubatorstarter.pl/agp.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.