NICK CAVE & THE BAD SEEDS (KONKURS)

9 Kwi

Po ogromnym sukcesie „One More Time with Feeling” Trafalgar Releasing i Multikino z duma prezentują “Distant Sky” – Nick Cave and The Bad Seeds – koncert z Kopenhagi,który będzie można obejrzeć już 12 kwietnia o godz. 20:00. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia!

W 2017 roku Nick Cave and The Bad Seeds ruszyli w trasę koncertową. Zaczęli od Australii, potem przebili się przez USA i resztę świata dając wszędzie uniwersalnie chwalone występy w karierze. Wśród wykonywanych utworów znalazły się piosenki z nowego albumu „Skeleton Tree” oraz klasyczne przeboje grupy. Każdy koncert powodował u fanów wybuch ekstatycznych emocji i cementował niesamowicie wrażliwy związek między artystą, a miłośnikami jego muzyki. Koncert „Distant Sky” to zapis jednego z takich koncertów. Zarejestrowany w Kopenhaskiej Riyal Arena. Nad całością czuwał nagradzy reżyser David Barnard.

Nick Cave and The Bad Seeds – Koncert z Kopenhagi zobaczcie 12 kwietnia 2018 r. o godzinie 20:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Jaworzno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze

Czas trwania: 140 min.
dystrybutor: TRAFALGAR-RELEASING
Produkcja: UK, 2018
Reżyseria: David Bernard
Wersja: Oryginalna, Angielski

Ceny biletów:
Warszawa: 28 zł
Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław: 26 zł
Pozostałe kina: 24 zł

Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na stronie: www.multikino.pl.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie do kina!

                    Jak brzmi tytuł płyty, z której pochodzi utwór”„Where the Wild Roses Grow”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (11 kwietnia) do godziny 11:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NICK CAVE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 11 kwietnia, do godziny 11:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do wyznaczonych, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.