Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości (PATRONAT)

9 Sty

Jesteś zainteresowany tematyką przedsiębiorczości? Chciałbyś zdobyć wiedzę przez doświadczenie i przekonać się z jakimi problemami spotykają się przedsiębiorcy podczas prowadzenia biznesu? Zgłoś swoją trzyosobową drużynę i weź udział w konkursie!

Studenckie Forum Business Centre Club już po raz XIV organizuje wydarzenie, w którym uczniowie szkół średnich mogą zdobyć nowe doświadczenia, rozwijać umiejętności pracy w zespole oraz poznać praktyczną stronę biznesu. NZP to nie tylko konkurs, ale także Akademia Przedsiębiorczości, podczas której uczestnicy mają możliwość spotkania się z prawdziwymi przedsiębiorcami, wysłuchania ciekawych prelekcji oraz zadania pytań.

Pierwszy etap konkursu odbywa się przez specjalną platformę internetową i polega na rozwiązaniu zadania typu Case Study. Czas na nadesłanie prac odbywa się między 15.02-15.03. Do Finału Regionalnego, który odbędzie się 29 marca w Gdańsku przechodzi 10 drużyn, a wśród nich wyłaniana jest najlepsza. Trzy osoby udadzą się na Finał Ogólnopolski do Politechniki Białostockiej już 13 kwietnia.

Formularz konkursowy dostępny będzie na stronie internetowej www.najlepsze-zajecia.pl.

Zachęcamy także do obserwowania wydarzenia, które już niebawem dostępne będzie na fanpage’u NZP.

W razie pytań organizatorzy zapraszają do kontaktu z tegorocznym koordynatorem projektu w województwie pomorskim: p.bilinski@sfbcc.org.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal m3ymiasto.pl ma przyjemność ponownie być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.