Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości (PATRONAT)

18 Lut

Jeżeli jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, interesuje Cię tematyka przedsiębiorczości, jesteś kreatywny oraz chciałbyś zdobyć wiedzę przez doświadczenie – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zbierz trzyosobową drużynę i wspólnie zmierzcie się z problemem, z którym na co dzień stykają się przedsiębiorcy.

Studenckie Forum Business Centre Club już po raz XIV organizuje wydarzenie, w którym uczniowie szkół średnich mogą zdobyć nowe doświadczenie, rozwijać umiejętności pracy w zespole oraz poznać praktyczną stronę biznesu. NZP to nie tylko konkurs, ale także Akademia Przedsiębiorczości, podczas której uczestnicy mają możliwość spotkania się z prawdziwymi przedsiębiorcami, wysłuchania ciekawych prelekcji oraz zadania pytań.

Pierwszy etap konkursu odbywa się przez specjalną platformę internetową i polega na rozwiązaniu zadania typu Case Study. Nadsyłanie prac odbywa się między 15.02 a 15.03. Do Finału Regionalnego, który odbędzie się 29 marca w Gdyni, przechodzi 10 drużyn, a wśród nich wyłaniana jest najlepsza. Trzy osoby udadzą się na Finał Ogólnopolski do Politechniki Białostockiej już 13 kwietnia.

Formularz konkursowy dostępny będzie na stronie internetowej www.najlepsze-zajecia.pl.

Zachęcamy także do obserwowania naszego wydarzenia na fanpage’u – informują organizatorzy. I dodają: W razie pytań zapraszamy do kontaktu z tegorocznym koordynatorem projektu w województwie pomorskim: p.bilinski@sfbcc.org.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal m3ymiasto.pl ma przyjemność ponownie być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.