Najbardziej skuteczna forma networkingu po raz piąty w Trójmieście!

9 Mar

Biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje. Dlatego już po raz piąty w Trójmieście odbędzie się spotkanie networkingowe z cyklu „Biznesowa Szybka Randka”. Na Biznesową Szybką Randkę zaprasza Organizator – Fatima Zblewska. Najbliższe spotkanie 5 kwietnia (wtorek), w Olivia Business Centre (budynek Four, duża sala przy Recepcji), w godzinach 9.00-12.00.

Fast date czy Speed-dating (szybkie randki) to doskonała metoda na poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie kontaktów. Szybkie randki stały się inspiracją dla rynku biznesowego. W biznesie najważniejsze są kontakty. Nieważne kogo Ty znasz, ważne kto zna Ciebie!

Biznesowa Szybka Randka daje możliwość poznania w krótkim czasie wielu interesujących osób, z różnych środowisk zawodowych, o odmiennych zainteresowaniach, doświadczeniach, temperamentach. Gdybyśmy chcieli spotkać się z kilkunastoma podmiotami, wymagałoby to przede wszystkim poświęcenia dużej ilości czasu i środków, a i to nie gwarantowałoby sukcesu. Takie spotkania umożliwiają skrócenie dystansu i pozwalają zbudować podstawę relacji. Na Business Fast Date nie tylko znajdziesz się w jednej sali z potencjalnymi klientami i kontrahentami, tu będziesz miał możliwość porozmawiania z nimi twarzą w twarz! Wielu specjalistów twierdzi, że jeśli ktoś w kilkadziesiąt sekund nie potrafi sprzedać siebie lub pomysłu na biznes, to nie sprzeda go również w ciągu kilkugodzinnej prezentacji. Sukces odnoszą ci, którzy potrafią zrobić dobre pierwsze wrażenie. Trzeba więc działać szybko i efektywnie.

FORMA SPOTKANIA
Czas rozmów to 4 minuty na parę. Potem, wzorem szybkich randek, uczestnicy przechodzą do kolejnych stolików. Zawsze zachęcamy uczestników do wymieniania się wizytówkami, zatem należy pamiętać, aby wziąć ich odpowiednią ilość ze sobą. W trakcie spotkania przewidywana jest krótka przerwa. Dla uczestników: kawa, herbata, woda, słodki poczęstunek – mówi Fatima Zblewska, organizatorka BSR.

bsr2

ZALETY Biznesowej Szybkiej Randki:
– W krótkim czasie poznasz wielu ciekawych ludzi;
– W odróżnieniu od kontaktu mailowego czy telefonicznego, tu już pierwszy kontakt jest twarzą w twarz;
– Osoby przychodzące na takie spotkania z reguły są pozytywnie nastawione na poznawanie nowych ludzi i aktywne słuchanie, więc rozmowy są raczej przyjemne i niemęczące;
– Wrócisz z całym plikiem wizytówek potencjalnych klientów, kontrahentów czy partnerów biznesowych.
WADY:
– Z niecierpliwością będziesz czekać na kolejne spotkanie!

Kiedy? 05 kwietnia 2016 rok, godz. 9:00
Gdzie? Gdańsk, Olivia Business Centre (budynek Four, duża sala przy Recepcji)
Organizator: Fatima Zblewska, Agencja Eventowa VIP EVENT

Zapisy: www.biznesowaszybkarandka.evenea.pl
Koszt uczestnictwa: 50zł dla stałych bywalców, 60zł dla nowego uczestnika.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność patronować Biznesowej Szybkiej Randce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.