Moja Strefa Life (PATRONAT)

3 Paź

12 października o godz. 17:00 w Ciuciubabka Cafe w Gdyni odbędzie się konferencja Moja Strefa LIFE, która ma na celu pomoc kobietom w budowaniu nawyków i organizacji różnych obszarów życia. Trwają zapisy.

Cel i projekt konferencji
Konferencja Moja Strefa LIFE, ma pomóc Kobietom w budowaniu nawyków i organizacji różnych obszarów życia. Rozbieramy na części strefę kulinarną i zdrowotną, strefę ruchową i przestrzeń osobistą. Naszym celem jest promowanie NORMALNOŚCI, tak ostatnio zapomnianej w dążeniu do bycia najlepszym we wszystkim. Pomagamy odrzucić skrajności, pozbyć się kompleksów, żeby móc cieszyć się życiem, smacznie zjeść i pięknie wyglądać na co dzień – informują organizatorzy, czyli:

Ilona Klein–Tragier – właścicielka marki Way of Taste i Akademii kulinarnej Way of Taste,
Agnieszka Łukomska – właścicielka kawiarni rodzinnej Ciuciubabka Cafe,
Robert Tragier – właściciel firmy K&T Partnerzy.

Co się będzie działo?
Czterech ekspertów, podzieli się swoją wiedzą. Podpowiedzą jak nie popadać w skrajności, ślepo nie kroczyć za modą obecnego świata w dążeniu do ideału. Nasi specjaliści opowiedzą, jaki wpływ na budowanie naszej codzienności zawodowej i prywatnej mają nawet najmniejsze kroki. Pomogą odnaleźć odpowiedź na pytanie, co dla nas samych jest ważne i przy okazji zdradzą nam tajemnicę, jak radzić sobie z potknięciami. Nawiązaliśmy współpracę między innymi z dietetykiem medycznym, trenerem personalnym, wizażystą, trenerem kulinarnym, właścicielką kawiarni rodzinnej – dodają organizatorzy.

Dla kogo jest konferencja?
Konferencja jest skierowana do kobiet szukających równowagi i normalności w życiu. Które szukają rozwiązań, chcą zmienić nawyki i nauczyć się skutecznej organizacji siebie w różnych strefach życiowych.

– Zależy nam na promowaniu normalności, nauce równowagi i dążenia do celu, dlatego idea konferencji powoli będzie rozpowszechniana online, a samo wydarzenie stacjonarne planowane jest dwa razy w roku (wiosna i początek jesieni). Pragniemy docierać do coraz większej grupy kobiet – dopowiada Ilona Klein–Tragier.

                                                >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Zapisz się i kup bilet: TUTAJ.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.