Mity żywieniowe i zdrowe odżywianie przy bieganiu

21 Sie

Do biegu Gdańsk Business Run pozostało już tylko 12 dni. Zapisy zostały już zamknięte. To już ostatnia prosta przygotowań przed 3-cim września. To także ostatni już tydzień specjalnych dedykowanych spotkań biegowych, które zorganizowano dla uczestników Gdańsk Business Run.

Szczególnie serdecznie zapraszamy na środowe spotkanie biegowe, które odbędzie się 23 sierpnia o godz. 18:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER do sali Crazy Room, przy ulicy Lęborskiej 3B. Tym razem będzie rozmawiać o planach treningowych, dietetyce oraz suplementacji – informują organizatorzy.

Trener Mateusz Ratusznik przedstawi jak powinien wyglądać odpowiedni plan treningowy przed każdym startem, a trener i biegacz, Marek Dembek, opowie o tym, co zjeść przed biegiem krótszym, a co przed dłuższym, takim jak ultramaraton.Porozmawiamy o mitach żywieniowych razem z Patrykiem Rogowskim, byłym reprezentant kraju i członkiem kadry narodowej w chodzie sportowym na 20k. Przedstawi on produkty, które mogą posłużyć nawodnieniu i odżywianiu przed lub w trakcie wysiłku. Dzięki partnerowi spotkania, Decathlon Kartuska, uczestnicy będą mieli okazję ich spróbować – dodają organizatorzy.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: info@gdanskbusinessrun.pl

CSR case study

Cykl spotkań został zorganizowany w ramach działań CSR współorganizatora sztafety Gdańsk Business Run – firmy Bayer Service Center Gdańsk oraz partnera biegu – Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. Inicjatorem cyklu jest Pomorski oddział Fundacji Poland Business, a jego celem jest promocja trójmiejskiej edycji największego biegu charytatywnego, która odbędzie się 3 września. Na linii startu spotka się 1000 biegaczy z blisko 100 firm. Wspólnie pobiegną, by zebrać fundusze są na specjalną protezę biegową dla Mateusza Pędziwiatra, studenta Politechniki Gdańskiej, która zapewni mu powrót do pełnej aktywności sportowej i ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Więcej informacji o Gdańsk Business Run: www.gdanskbusinessrun.pl.

Bieg został objęty honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza oraz zrzeszeniem Pracodawcy Pomorza.

Współorganizatorami są: Bayer, State Street, AccorHotels, Torus, Teja Tur. Bieg wspierają jako Sponsorzy: Bayer, State Street, International Paper Kwidzyń, Epam oraz Glencore Polska. 

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.