Miejskie kolonie, nadmorskie wczasy – pokaż na Instagramie jak spędzasz Streetwaves!

28 Maj

Instytut Kultury Miejskiej zaprasza do zabawy tegorocznym hasłem Streetwaves „Miejskie kolonie, nadmorskie wczasy”. Na osoby, które na zdjęciach zamieszczonych na Instagramie z hashtagiem #streetwaves najciekawiej zinterpretują hasło festiwalu czekają nagrody – upominki ze Streetwaves – torby, piłki plażowe i przypinki.

Miejskie kolonie czekają nas 31 maja we Wrzeszczu, natomiast Nadmorskie wczasy 1 czerwca w Sobieszewie.

Streetwaves kulturalno – oświatowe poleca się! Pewnie większości uczestników Streetwaves nie trzeba namawiać do korzystania z Instagrama, ale podczas tegorocznej edycji mamy dla Was wyzwanie: zaskoczcie nas zdjęciami z miejskich kolonii i nadmorskich wczasów w mieście. Klapki, ręcznik kąpielowy, leżaki czy dmuchana orka w środku miasta… Liczymy na twórcze podejście do strojów i rekwizytów! – mówi Katarzyna Mejna odpowiedzialna za social media Instytutu Kultury Miejskiej.

streetwaves_instagram2

Dla dwudziestu osób, które najbardziej wczują się w klimat tegorocznego Streetwaves i w najciekawszy sposób przedstawią hasło „Miejskie kolonie, nadmorskie wczasy” czekają torby Streetwaves, piłki plażowe i przypinki.

streetwaves_2014_2

>>ZOBACZ TAKŻE: PROGRAM TEGOROCZNEJ EDYCJI FESTIWALU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.