Metamorfozy (PATRONAT)

20 Lut

Flagowy Program Wysokiej Szpilki TERAZ TY! startuje już po raz kolejny. Jeśli marzysz o tym, aby zmienić swoje życie, swój wizerunek i odzyskać pewność siebie, weź udział w ogłoszonym właśnie castingu. A może w twoim najbliższym otoczeniu jest osoba, która zasługuje na zmianę, ale nie ma odwagi? Zgłoś ją! Metamorfozy organizuje Wysoka Szpilka oraz Eksperci zgromadzeni w budynku Super Nova Brand.

Tym razem organizatorzy uruchomili 2 programy i szukają trzech Pań, które mają ochotę zmierzyć się z ekipą specjalistów, aby w efekcie zmienić swój wizerunek.

Do pierwszego programu poszukiwana jest Pani, która jest gotowa przejść metamorfozę fotograficzną swojego wizerunku.

Do drugiego programu poszukiwane są dwie Panie, które chcą osiągnąć sukces, są zmotywowane i przez kolejne trzy miesiące zaufają wiedzy doświaczonego Dietetyka Małgorzaty Rogowskiej.

Zmiana oparta jest na współpracy z Fotografem & Doradcą Wizerunkowym (Katarzyna Krajewska Turyczyn), Stylistką (Katarzyna Kobiela), Coachem (Agata Mikołajczyk), Dietetykiem (Małgorzata Rogowska), Brafitterką (Anna Kosznik), Kosmetologiem i Wizażystką (Edyta Prętnik), Skin Coachem, Wizażystką (Justyna Pakuła).

Tym razem Katarzyna Krajewska Turyczyn, właścicielka Wysokiej Szpilki, do współpracy zaprosiła ekspertów, którzy zajmują się szeroko pojętym wizerunkiem, kierują swoje usługi i produkty do osób zainteresowanych rozwojem osobistym i dbaniem o siebie.

Proces metamorfozy oraz efektu ostatecznego udokumentowany zostanie w formie sesji fotograficznej wykonanej w studio Wysokiej Szpilki, opartej na stylizacjach między innymi z butiku Mivita & Emporio.

Jak zgłosić się do programu?

Do 4 marca wyślij e-mail, na adres sekretariat@WysokaSzpilka.pl lub info@SuperNovaBrand.pl, i opowiedz w nim swoją historię, kim jesteś, ile masz lat, gdzie pracujesz, czy masz rodzinę, dlaczego chcesz wziąć udział w metamorfozie.

Podaj też numer telefonu i wskaż, w którym programie chcesz wziąć udział: 1 czy 2.
Prześlij również swoje zdjęcie.

Możesz zgłosić do programu nie tylko siebie! Napewno znasz kogoś, kto marzy o takiej przygodzie.

Do naszego programu możesz też zgłosić bliską osobę: mamę, siostrę, przyjaciółkę.

Na zgłoszenia organiztorzy czekają do 4 marca 2018 r.

Autorki najciekawszych historii i wypowiedzi zaproszone zostaną na casting.

Casting do programu Teraz Ty! odbędzie się 8 marca (12.00–19.00) w Gdyni, w budynku Super Nova Brand, na ulicy Wielkoposkiej 76.

Zapoznaj się z bohaterkami poprzednicj edycji oraz efektami Programu Wysokiej Szpilki TERAZ TY!

www.wysokaszpilka.pl/METAMORFOZA/
www.wysokaszpilka.pl/metamorfoza2/

Wysoka Szpilka inspiruje kobiety!
Tu znajdziesz wszystko to, czego Ci potrzeba, by stworzyć oraz pokazać światu prawdziwą i nowoczesną Ty. Zbudujesz swój wizerunek – zgodny z Tobą, z wykonywaną profesją oraz z Twoimi oczekiwaniami.

Złap głębszy oddech, otwórz się na nowe.
Konsultacje personal branding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką – doradztwo ekspertów
Wysokiej Szpilki spowoduje, że spojrzysz na siebie świeżym okiem. I spodoba Ci się to, co zobaczysz!

                                              >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Portal my3miasto.pl wspiera Metamorfozy, jako Patron Medialny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.