„Merylin Mongoł” w Teatrze Muzycznym w Gdyni (KONKURS)

10 Sty

Głośna, grana na całym świecie sztuka Nikołaja Kolady „Merylin Mongoł” niczego nie ubarwia i nie upiększa. Świat w niej przedstawiony jest ciemny i dotkliwie bolesny, choć nie brak w nim wielkich i pięknych marzeń. Spektakl zaprezentowany zostanie w Gdyni 25 stycznia. Mamy dla Was bilety! 

Jedna ze starych prawd głosi, że prawdziwa i odpowiedzialna sztuka powinna być z tymi, którzy cierpią, których boli życie, którzy nie mieli tyle szczęścia co inni. Nikołaj Kolada, uważany za najwybitniejszego współczesnego dramatopisarza rosyjskiego, podziela ten pogląd. Jego głośna, grana na całym świecie sztuka „Merylin Mongoł” niczego nie ubarwia i nie upiększa. Świat w niej przedstawiony jest ciemny i dotkliwie bolesny, choć nie brak w nim wielkich i pięknych marzeń.

Oto urodziwa, ale za to łatwowierna, niezbyt rezolutna Olga – zaniedbywana przez matkę, poniżana przez siostrę alkoholiczkę i wykorzystywana przez draba z sąsiedztwa – marzy o szczęśliwym życiu w wielkim mieście. Chce wyjechać ze swojej prowincjonalnej dziury, zerwać beznadziejny romans, spróbować żyć inaczej. Nadzieja pojawia się wraz z przyjazdem Aleksego – oczytanego, nieśmiałego i delikatnego. Tyle tylko, że marzenia Olgi nikogo nie obchodzą i nie wzruszają. Całe miasteczko żyje oczekiwaniem na ogłoszony przez lokalną wróżkę koniec świata.

Trójmiejscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć sztukę dwukrtonie – 25 stycznia o godzinie 17:30 i 20:15. Bilety w cenie 80, 100, 120 lub 140 zł dostępne za pośrednictwem strony inernetowej.

Występują:

Inna – AGATA KULESZA

Olga – OLGA SARZYŃSKA

Misza – MARCIN DOROCIŃSKI

Aleksy – DARIUSZ WNUK

Przekład – JERZY CZECH

Reżyseria – BOGUSŁAW LINDA

Scenografia – MAŁGORZATA SZCZĘŚNIAK

Kostiumy – OLGA MOKRZYCKA-GROSPIERRE

Światło – PROT JARNUSZKIEWICZ

Muzykę na żywo wykonują: Bartłomiej Krauz, Fabian Włodarek i Robert Siwak

Czas trwania spektaklu: 2 godz z przerwą.

SPEKTAKL PRZEZNACZONY JEST DLA WIDZÓW PEŁNOLETNICH.

merylin

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz spektaklu o 20:15!

Z czego zasłynęła Agata Kulesza w popularnym tanecznym show telewizyjnym, w którym wzięła udział?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (21 stycznia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Merylin Mongoł. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną wylosowani spośród autorów nadesłanych wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 21 stycznia, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 

Sponsorem nagrody jest Impresariat 34art.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.